Met-trans - Piasek, żwir, kamień sprzedaż i transport

Sprzedajemy i transportujemy kruszywa od 20 ton

Kamień i kruszywa
ul. Polna 10, 59-305 Rudna dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię
Met-trans - Piasek, żwir, kamień sprzedaż i transport

Informacje

Opis działalności
Met-Trans jest firmą z Rudnej, w województwie dolnośląskim, która należy do Eweliny Danieluk. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i transport kruszyw. Usługi realizujemy od 2011 roku na terenie całego województwa. Zapewniamy atrakcyjne ceny i terminowy transport. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Met-Trans to firma, która dostarcza wszystkie niezbędne kruszywa potrzebne do prac budowlanych i nie tylko. Oferujemy piasek oraz żwir, które wykorzystuje się jako materiał budulcowy do produkcji zapraw, podsypek, betonu, drenaży, czy niwelacji. Chętnie podejmujemy stałą współpracę z inwestorami budowlanymi, którzy potrzebują terminowych dostaw kruszyw na miejsce budowy. Nowoczesne wywrotki gwarantują nam szybki załadunek i rozładunek nawet w trudnym terenie.

Oferujemy także grys granitowy, który spełnia zazwyczaj funkcję dekoracyjną i jest używany w kwietnikach, gabionach, podjazdach, ścieżkach itp. Cechuje go wysoka odporność na niskie temperatury, wytrzymałość i stałość koloru bez względu na wpływ warunków atmosferycznych.

W naszej ofercie znajduje się również:
- niesort,
- tłuczeń bazaltowy,
- grys bazaltowy,
- pospółka.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, terminową dostawę oraz stałą współpracę. Transportujemy kruszywa od 20 ton. W celu uzyskaniu więcej informacji zapraszamy do kontaktu z firmą Met-Trans z Rudnej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
głogowski, gostyński, górowski, Legnica, legnicki, leszczyński, Leszno, lubiński, nowosolski, polkowicki, rawicki, wołowski, wschowski

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
B
Bogusz
Solidność, terminowość i uczciwość, to cechy tej firmy. Kruszywa mają w przystępnej cenie, zawsze dowożą umówioną ilość materiałów i nie oszukują na wadze. Warto!
G
Grzegorz
Firma profesjonalna, dowozi mi żwir na czas. Nigdy nie mamy problemu z rozładunkiem.
M
Mariusz
W niskiej cenie kupiłem u nich mieszankę kruszyw. Zapewnili także szybki transport.
M
Maciej
Polecam ich kruszywa. To doskonałej jakości budulec do wielu prac ziemnych i budowlanych. Ceny są przystępne.
M
Magdalena
Świetna firma, która sprzedała mi gres do ogrodu. Kamień ten jest piękny i znacznie podniósł walory estetyczne całej mojej posesji. Cena za tonę nie była droga. W dodatku firma dostarczyła mi materiał pod sam dom.
M
Mateusz
Współpracę z tą firmą nawiązałem jakieś pół roku temu. Od tej pory terminowo dowożą piasek na teren mojej inwestycji. To doskonały materiał budowlany. Można liczyć na dostawę o odpowiedniej godzinie. Zawsze szybko rozładują piasek, tam, gdzie ich poproszę. Polecam.