Farmy Fotowoltaiczne - SOLMON - Damian Pisera

Projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych

Wytwarzanie energii odnawialnej
59-335 Szklary Górne 101 dolnośląskie
Farmy Fotowoltaiczne - SOLMON - Damian Pisera

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Solmon znajduje się w Szklarach Górnych, w powiecie lubińskim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo prowadzi Damian Pisera. Firma specjalizuje się w realizacji inwestycji energetycznych związanych z energią odnawialną.
Produkty i usługi
Energia odnawialna to przyszłość energetyki. Wyczerpujące się zasoby surowców powodują, że coraz chętniej wprowadzane są rozwiązania produkujące energię elektryczną z wiatru, wody, a także promieni słonecznych. Ten ostatni przypadek dotyczy firmy Solmon. Dostarcza ona nowoczesne instalacje składające się z paneli fotowoltaicznych. Panele te ustawiane są w nasłonecznionych miejscach, by osiągnąć dużą wydajność. Proces ten poprzedzany jest starannym projektowaniem podczas którego pracownicy przedsiębiorstwa wybierają najbardziej optymalne miejsca. Mogą to być dachy budynków mieszkalnych i gospodarczych, ale też wolne przestrzenie na należących do klientów działkach. W tym ostatnim miejscu najczęściej budowane są elektrownie fotowoltaiczne składające się z wielu paneli słonecznych.

W ofercie firmy znajdują się wyłącznie sprawdzone i nowoczesne konstrukcje. Ich koszt jest atrakcyjny, a dodatkowo istnieje możliwość pozyskania dofinansowania na solary. Pomocą w jego uzyskaniu służy firma Solmon.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez przedsiębiorstwo Solmon. Więcej danych uzyskają Państwo pisząc maila albo dzwoniąc pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Słowa kluczowe