Solmon Damian Pisera

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem farm fotowoltaicznych

Wytwarzanie energii odnawialnej
59-335 Szklary Górne 101 dolnośląskie
Solmon Damian Pisera

Informacje

Opis działalności
Firma Solmon znajduje się w Szklarach Górnych, w powiecie lubińskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2019 roku. Zajmujemy się montażem instalacji energii odnawialnej. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu energii odnawialnej. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zajmujemy się zakładaniem farm fotowoltaicznych, montażem kolektorów słonecznych, montażem paneli słonecznych, a także innych baterii słonecznych. Pomagamy też w uzyskaniu dofinansowania do kolektorów słonecznych.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniej instalacji, która spełni Państwa oczekiwania.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach: