Leśny Kurort Hotel

Wypoczynek w Górach Izerskich

Hotele
30 Gierczyn 87 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 156 136
Adres korespondencyjny
30 Gierczyn 87 dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Leśny Kurort to hotel znajdujący się w Gierczynie, w powiecie lwóweckim, w woj. dolnośląskim. Położony jest w Górach Izerskich, na wysokości 700 metrów, u podnóża szczytu Sępiej Góry. To bardzo malownicze miejsce polecane jest zarówno osobom, które cenią sobie wypoczynek, jak i wszystkim tym, którzy chcą aktywnie spędzać czas na górskich wędrówkach.
Produkty i usługi
Góry Izerskie to jedno z najpiękniejszych pasm Sudetów. Cenione są za piękne widoki i doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz narciarskiej. Miejscem, które świetnie nadaje się na bazę do wycieczek w różne partie Gór Izerskich oraz pobliskich Karkonoszy jest hotel Leśny Kurort. Znajduje się w odnowionym, ponad stuletnim budynku, który zapewnia wysoki poziom komfortu. Na gości czeka 78 miejsc w pokojach 1 i 2osobowych oraz pokojach typu studio i apartamentach. Pokoje wyposażone są w łazienki, a większość posiada też balkony z których można podziwiać widoki. Oczywiście nie zapomniano w nich o telewizorach, a w cenie pobytu zawarto pyszne śniadanie w formie bufetu. Leśny Kurort dysponuje barem i restauracją. Można w nich napić się dobrego napoju i zjeść smaczne danie. Restauracja nadaje się na miejsce organizacji imprez okolicznościowych, takich jak:
-wesela
-chrzciny
-rocznice
-ceremonie

Ponadto w hotelu znajduje się sala konferencyjna wyposażona we wszystko co potrzebne podczas szkoleń i konferencji.

W hotelu można też skorzystać z dobrze wyposażonej siłowni.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o hotelu Leśny Kurort. Więcej, w tym cennik oraz dodatkowe zdjęcia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń