Leśny Kurort Hotel

Wypoczynek w Górach Izerskich

Hotele
59-630 Gierczyn 87 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Leśny Kurort Hotel

Informacje

Opis działalności
Leśny Kurort to hotel znajdujący się w Gierczynie, w powiecie lwóweckim, w woj. dolnośląskim. Położony jest w Górach Izerskich, na wysokości 700 metrów, u podnóża szczytu Sępiej Góry. To bardzo malownicze miejsce polecane jest zarówno osobom, które cenią sobie wypoczynek, jak i wszystkim tym, którzy chcą aktywnie spędzać czas na górskich wędrówkach.
Produkty i usługi
Góry Izerskie to jedno z najpiękniejszych pasm Sudetów. Cenione są za piękne widoki i doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz narciarskiej. Miejscem, które świetnie nadaje się na bazę do wycieczek w różne partie Gór Izerskich oraz pobliskich Karkonoszy jest hotel Leśny Kurort. Znajduje się w odnowionym, ponad stuletnim budynku, który zapewnia wysoki poziom komfortu. Na gości czeka 78 miejsc w pokojach 1 i 2osobowych oraz pokojach typu studio i apartamentach. Pokoje wyposażone są w łazienki, a większość posiada też balkony z których można podziwiać widoki. Oczywiście nie zapomniano w nich o telewizorach, a w cenie pobytu zawarto pyszne śniadanie w formie bufetu. Leśny Kurort dysponuje barem i restauracją. Można w nich napić się dobrego napoju i zjeść smaczne danie. Restauracja nadaje się na miejsce organizacji imprez okolicznościowych, takich jak:
-wesela
-chrzciny
-rocznice
-ceremonie

Ponadto w hotelu znajduje się sala konferencyjna wyposażona we wszystko co potrzebne podczas szkoleń i konferencji.

W hotelu można też skorzystać z dobrze wyposażonej siłowni.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o hotelu Leśny Kurort. Więcej, w tym cennik oraz dodatkowe zdjęcia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń