Anna Juszkiewicz Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Kompleksowe usługi ubezpieczeniowe

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Szkolna 2, 59-600 Lwówek Śląski dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Anna Juszkiewicz Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Informacje

Opis działalności
Agencja ubezpieczeniowa, której właścicielką jest Anna Juszkiewicz, prowadzi kilka biur, w tym filię w Lwówku Śląskim. Początki działalności sięgają 1998 roku. Od tego czasu agenci ubezpieczeniowi pośredniczą w sprzedaży polis osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym.
Produkty i usługi
Pośrednictwo ubezpieczeniowe, jakim zajmuje się Anna Juszkiewicz, oznacza, że klienci firmy mogą liczyć na przedstawienie im ofert wielu ubezpieczalni, wyjaśnienie wszystkich wątpliwości i kontakt z ubezpieczycielem w razie potrzeby. Indywidualne podejście to podstawa działalności firmy, która ma w swojej ofercie polisy ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Są toPZU, AXA, Allianz, Aviva, Compensa, Ergo Hestia, Signal Iduna, Uniqa i wiele innych. Zawieranie umów wymaga minimum formalności, a na ofertę biura pośrednictwa ubezpieczeniowego Anny Juszkiewicz składają się:
-ubezpieczenia medyczne,
-ubezpieczenia grupowe,
-ubezpieczenia rodzinne,
-ubezpieczenia NNW,
-ubezpieczenia rolnicze.
-ubezpieczenia majątkowe,
-ubezpieczenia komunikacyjne.

Na ubezpieczenia majątkowe składają się polisy obejmujące domy, mieszkania, gospodarstwa rolne i budynki firmowe. Z kolei ubezpieczenia komunikacyjne dotyczą samochodów i innych pojazdów i dzielą się na obowiązkowe OC oraz dodatkowe AC.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie biura ubezpieczeniowego Anny Juszkiewicz. Po więcej najlepiej zadzwonić, napisać maila albo osobiście odwiedzić biuro.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Daria
Najlepsi pośrednicy ubezpieczeniowi, z jakimi miałam do czynienia!
K
kris1967
Duży wybór ubezpieczeń i fachowe doradztwo. Polecam to biuro ubezpieczeniowe.