Gustlik Instalacje Wod-Kan Adrian Pietryka

Usługi wodno-kanalizacyjne

Usługi wodno-kanalizacyjne
59-623 Popielówek 34 dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Gustlik Instalacje Wod-Kan Adrian Pietryka

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Gustlik działamy od 2020 roku. Nasza siedziba znajduje się w Popielówku, w powiecie lwóweckim, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Adrian Pietryka.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach wodno-kanalizacyjnych, które świadczymy w szerokim zakresie. Zajmujemy się między innymi wykonywaniem instalacji grzewczych i instalacji sanitarnych. Dodatkowo wykonujemy studnie deszczówki i montujemy piece. Prowadzimy również serwis pieców. W ofercie mamy także rozprowadzenia instalacji budowlanych.

Mamy spore doświadczenie w wykonywaniu instalacji grzewczych, które stanowią niezwykle istotny aspekt w czasie budowy domu. Na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, jednak nie wszystkie znajdują zastosowanie w danym pomieszczeniu czy domu, dlatego decyzja ta powinna być dokładnie przemyślana. Zapewniamy fachową pomoc w doborze systemu odpowiedniego do danych warunków domu, oczekiwań klienta, a także jego możliwości finansowych.

Wykonywane przez nas ogrzewanie podłogowe to ogrzewanie płaszczyznowe, które niesie za sobą wiele korzyści, jak np. korzystny rozkład temperatury czy brak widocznych grzejników, co szczególnie sprzyja w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Gustlik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
T
Tysiak569
Warto było skorzystać z ich oferty. Jedni z lepszych w tej branży. Polecam stuprocentowo.
T
Tacoman
Solidni fachowcy. Szybko, sprawnie wykonali całą pracę. Do tego cena była przystępna.
K
Kuleczka45
Profesjonalnie wykonane ogrzewanie podłogowe. Działa jak należy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, co do wykonanej przez nich pracy.