Przewozy do Niemiec, Belgii i Holandii EUROVAN

Usługi przewozowe na wysokim poziomie

Przewozy autokarowe
59-630 Wola Augustowska 11 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(75) 789 60 51
Adres korespondencyjny
59-630 Wola Augustowska 11 dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Eurovan znajduje się w Woli Augustowskiej, w powiecie lwóweckim, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług transportowych. Właścicielką jest Jowita Ruszkiewicz-Klecha.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług przewozowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje organizację przewozów do Niemiec, Belgii, a także Holandii. Najczęściej obsługujemy klientów z terenu całego województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego.

Nasze busy zapewniają dowóz w trybie „door-to-door", czyli dowozimy klientów pod wskazany adres. Dysponujemy wieloma nowoczesnymi pojazdami, które są wyposażone w wygodne fotele, co pozwala na podróż wielokilometrową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, które potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.


Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń