Casaro Mariola Wypych

ul. Łąkowa 4, 56-300 Czatkowice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
698 001 391
Adres korespondencyjny
ul. Łąkowa 4, 56-300 Czatkowice dolnośląskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
MEBLE TAPICEROWANE SZYTE NA MIARĘ WEDŁUG PROJEKTU. Łóżka tapicerowane na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do zakupu łóżek na naszych aukcjach na Allegro.
Produkty i usługi
Komfort użytkowania, perfekcyjna dbałość o szczegóły oraz dopasowanie do indywidualnych wymagań klienta - to główne cechy charakterystyczne naszych produktów, które nieustannie zdobywają sobie nowych, zadowolonych ich doskonałą jakością użytkowników.
Łóżka na zamówienie są produkowanymi ręcznie arcydziełami, doskonale prezentującymi się w każdej sypialni, zarówno tej urządzonej w tradycyjnym stylu, jak i takiej o nowoczesnym charakterze. Każdy element stanowiący część konstrukcji naszych wyrobów wykonywany jest przez doświadczonych fachowców, z pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzących do swojej pracy. W rezultacie, mogą Państwo codziennie cieszyć się komfortowym snem i możliwością relaksu na wykonanym na zamówieniełóżku.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom mebli pierwszej klasy, które nie tylko będą się doskonale prezentowały, ale też spełniały swoją użytkową funkcję. Wśród dostępnych w ofercie opcji znajduje się możliwość wykonania łóżka według projektu, na zamówienie indywidualne. Tym samym, mogą Państwo dowolnie dobrać poszczególne elementy.

Łózka na zamówienie, według własnego projektu.

W tym celu sięgamy po tkaninyo interesujących splotach i zwracających uwagę, wyróżniających się ciekawą fakturą oraz kolorystyką.

Pracujemy również na materiałach powierzonych przez klienta.
własnego projektu możemy również zamontować tapicerowane wezgłowie. Jest to element, który nie tylko świetnie prezentuje się w sypialni, nadając pomieszczeniu przytulnego charakteru, ale też dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Pozwalają na wygodne oparcie głowy na przykład podczas czytania książki przed snem.
Klientom poszukującym standardowych rozwiązań proponujemy zaś modele o następujących parametrach:

Standardowe szerokości:
80 cm, 90 cm, 10 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm.
Standardowe długości:
190 cm, 200 cm, 210 cm, 220 cm.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń