Cot PPHU Tomasz Lipiejko

Farby, lakiery samochodowe oraz mieszalnia lakierów

Farby i lakiery
ul. Osadnicza 8, 56-300 Milicz dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Cot PPHU Tomasz Lipiejko

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Cot znajduje się w Miliczu, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem firmy jest Tomasz Lipiejko, działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku.
Produkty i usługi
Czeka na Państwa lakierowanie samochodu? Na karoserii znalazła się rysa i warto byłoby szybko się jej pozbyć, wykorzystując do tego dobrej jakości lakier? Szukają Państwo farby, która pozwoli efektywnie pokryć ściany nowo powstałego budynku?

PPUH COT Tomasza Lipiejki od lat zajmuje się lakierami samochodowymi i farbami o różnym przeznaczeniu. Wśród naszych usług znajdą Państwo również możliwość mieszania lakierów.

Z zamiłowaniem podchodzimy do prac technicznych związanych z wykończeniem i malowaniem budynków, samochodów oraz wszelkich powierzchni, które poprzez nadanie im koloru zyskują na estetyce i ożywają.

Udając się do naszej firmy, zapewnią sobie Państwo kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, a zarazem możliwość zakupu wszelkich specjalistycznych materiałów wykorzystywanych podczas lakierowania, regenerowania czy pielęgnowania karoserii samochodu.

Mieszalnia lakierów to tylko jedna z dodatkowych usług, które oferujemy. Kontaktując się z nami, mogą nabyć Państwo kilkadziesiąt niezbędnych podczas budowy materiałów w promocyjnych cenach. Na naszych półkach czekają:
- gładzie tynkowe,
- tynki elewacyjne,
- narzędzia murarskie,
- farby o różnym przeznaczeniu:
- farby olejne, emulsyjne
- farby i impregnaty do drewna
- farby do metalu
- farby antykorozyjne
oraz wiele innych artykułów.

Sprzedajemy materiały najwyższej jakości, więc produkty takich firm jak: MaxMeyer, Alcea czy Profix królują w naszej ofercie.

Jako miłośnicy detalingu, doskonale wiemy, że ostateczny efekt lustra jest dla wielu Klientów szczególnie ważny. Dlatego oferujemy lakiery samochodowe, których wykorzystanie zapewnia odporność, żywotność, a zarazem elegancki połysk.

Kontakt z PPUH COT zapewnia nie tylko możliwość zakupu lakieru czy farby. Oferujemy też kompleksową obsługę w postaci pomocy eksperta i doradztwa doświadczonych praktyków.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą.
Marki i specjalizacje
Lakiery:
MaxMeyer
ALCEA
Profix
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tomek
Super firma. Ogromny wybór, dobra jakość i ceny łaskawe dla klientów. Szczerze polecam.