"Prol-Hand" S.C. Przedsiębiorstwo Rolno-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Hurtownie chemii gospodarczej
ul. Trzebnicka 31, 56-300 Milicz dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Hurtownie chemii gospodarczej. "Prol-Hand" S.C. Przedsiębiorstwo Rolno-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ma swoją siedzibę w miejscowości Milicz w województwie dolnośląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (71) 384 03 55
Z przedstawicielem firmy "Prol-Hand" S.C. Przedsiębiorstwo Rolno-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 56-300 Milicz ul. Trzebnicka 31,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Prol-Hand" S.C. Przedsiębiorstwo Rolno-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Asia
Doskonale zaopatrzony . Świetna obsługa . Bardzo konkurencyjne ceny . Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.