Power-On Adrian Malicz

Projekt i montaż paneli słonecznych oraz inne usługi instalacyjne.

Urządzenia elektroniczne
ul. Główna 16A, 55-220 Brzezinki dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
574 983 529
Adres korespondencyjny
ul. Główna 16A, 55-220 Brzezinki dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy młodym, dynamicznym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w instalacjach elektrycznych i fotowoltaicznych. Power-On ma swoją siedzibę w Brzezinkach, na terenie województwa dolnośląskiego. Firmą zarządza Adrian Malicz.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach. Naszą specjalnością są instalacje fotowoltaiczne. W ciągu ostatnich kilku lat wiele osób decyduje się na oszczędne i nowatorskie rozwiązanie, jakim są kolektory słoneczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy swoje usługi w tym zakresie.


Zatrudnieni w firmie pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, abyśmy mogli zapewnić Państwa o usługach najwyższej klasy.


Oferujemy:

- instalacje elektryczne,
- montaż fotowoltaiki,
- serwis instalacji elektrycznych,
- naprawę kolektorów słonecznych.


Od początku działalności cieszymy się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Zapewniamy montaż paneli słonecznych i pełnejinstalacji oraz automatyki. Działamy sprawnie i terminowo.


Służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia. Pragniemy spełnić Państwa oczekiwania. Oferujemy sprzęt sprawdzonych, renomowanych producentów.


Zachęcamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń