Complex Car sp. z o.o.

Sprzedaż piasku, żwiru i kamieni łupanych

Materiały budowlane
55-216 Goszczyna 20 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Complex Car sp. z o.o.
55-216 Goszczyna 20 dolnośląskie
Telefon
Complex Car sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Complex Car sp. z o.o. w Goszczyna
Complex Car to spółka z siedzibą w Goszczynie, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się działalnością handlowo-usługową, w tym sprzedażą materiałów budowlanych. Zapewnia dotrzymywanie terminów dostaw, atrakcyjne ceny materiałów i wysoką jakość dostarczanych produktów.
Produkty i usługi
Complex Car specjalizuje się w sprzedaży materiałów używanych podczas prac budowlanych, w tym prac drogowych i wznoszenia budynków. Ponadto kruszywa znajdujące się w ofercie przeznaczone są do zastosowania w ogrodach. Firma dostarcza własnymi ciężarówkami o dużej ładowności m.in. piasek płukany i kopany. Przedsiębiorstwo prowadzi także sprzedaż takich materiałów jak:
-żwir,
-kamienie łupane,
-kruszywa sztuczne.

Park maszynowy Complex Car, czyli koparkoładowarki i minikoparki nadaje się do rozładowywania transportów kruszyw, utwardzania kruszywami podłoża i do innych prac ziemnych. Firma podejmuje się kopania pod fundamenty domów i różnych obiektów, kopania stawów i kopania pod sieci przesyłowe. Ponadto doświadczeni operatorzy sprzętu budowlanego są w stanie pogłębiać i oczyszczać rowy melioracyjne oraz wyburzać różne budynki i konstrukcje. Gruz pozostały po pracach rozbiórkowych jest przez spółkę wywożony.

Po więcej informacji o sprzedawanych przez Complex Car materiałach budowlanych i wykonywanych usługach można zadzwonić albo napisać e-maila.Zasięg działania
Firma Complex Car sp. z o.o. z lokalizacji: Goszczyna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń