Intercolor Sp. z o.o.

Intercolor. Krótkie terminy realizacji. Malowanie dużych gabarytów.

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Wrocławska 7, 55-220 Jelcz-Laskowice dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(71) 381 11 11
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 7, 55-220 Jelcz-Laskowice dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych - również wielkogabarytowych. Posiadamy piece o gabarytach roboczych 2800x1500x8000 (wys/szer/dł). Posiadamy własną komorę do śrutowania. Wykorzystujemy układ transportowy przystosowany do malowania elementów o ciężarze do 1000kg.
Produkty i usługi
Marzysz o pięknym, intensywnym kolorze w swoim domu, a może w ogrodzie? Jeśli tak, to już dziś zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Intercolor to firma, która działa na rynku już ponad dekadę. Wieloletnia praktyka w malowaniu i lakierowaniu proszkowym, czy usługach malarskich jest gwarancją wykonania profesjonalnej usługi. Odwiedzając naszych klientów przy kolejnych projektach, widzimy, jak malowanie stali czy aluminium wpłynęło na odmianę ich wnętrza i co najważniejsze nie zmieniło się mimo warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu czy gradu.

Działamy w dwóch miastach: w Gdyni oraz Gdańsku. Zarównow jednym, jak i drugim oddziale wykonujemy malowanie proszkowe. Nasza malarnia składa się z komory do obróbki strumieniowo-ściernej, a także komory do polimeryzacji lakieru. Zajmujemy się malowaniem przedmiotów małych rozmiarów, jak również tych wielkogabarytowych. Posiadamy układ transportowy, który jest w stanie malować przedmioty nawet do 1000 kg.

Dodatkowo specjalizujemy się w regeneracji i malowaniu felg samochodowych. Znudziły Ci się obecne felgi, chcesz, aby twoje auto wyróżniało się intensywną barwą kół? Przyjdź do nas, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni styl.

Nasza lakiernia przystosowana jest również do malowania ogrodzenia przydomowego. Jesteśmy w stanie zapewnić właściwą technologię, dobraną do każdego materiału. Nasze lakiernictwo posiada celujące wyniki w testach antykorozyjnych.

Intercolor tofirma, która została wyróżniona i otrzymała certyfikat jakości usług ISO. To, co pozwala nam osiągnąć przewagę na tle konkurencji, to terminy realizacji – maksymalnie do 3 dni roboczych, a także indywidualne podejście do każdej osoby, która chce skorzystać z naszej pomocy. Przed rozpoczęciem zamówienia stawiamy na wysłuchanie wymagań naszych klientów, gdyż według nas to ich potrzeby są kluczem wieloletniego sukcesu. Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Intercolor od 20 lat specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym przemysłowym aluminium stali czy też elementów ocynkowanych. Lakiernia proszkowa, lakierowanie proszkowe, lakierowanie stali, lakierowanie aluminium, lakierowanie felg, piaskowanie, śrutowanie, chromianowanie aluminium, obróbka strumieniowo ścierna, antykorozja, powłoki antykorozyjne, malowanie proszkowe, proszkowe malowanie, proszkowe lakierowanie, lakiernictwo proszkowe, proszkowe lakiernictwo, lakiernia proszkowa
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
P
Adrianna P.
2019-11-06 11:42:24
Polecam
M
Marek
2019-08-29 14:43:09
Polecam