Italservice Luca Zamuner

Laserowe spawanie naprawcze i polerowanie form

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Zachodnia 22, 55-220 Jelcz-Laskowice dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 12:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
572 728 898
Adres korespondencyjny
ul. Zachodnia 22, 55-220 Jelcz-Laskowice dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Proces laserowej regeneracji jest dobierany według rodzaju stali narzędzia, twardości, gabarytów oraz dalszej planowanej obróbki (m.in. azotowania, fakturowania, wytrawiania, chromowania). Spawamy i napawamy drutami od 0,2 do 8,0 wszystkie stale narzędziowe do twardości 65 HRC. Współpracujemy z narzędziowniami oraz firmami z branż: motoryzacyjnej, AGD/RTV, elektronicznej oraz z zakładami odlewniczymi. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie oraz staramy się, aby proces naprawy trwał jak najkrócej a postoje w firmach były znikome.

Wykonujemy pojedyncze zlecenia napraw jak i jesteśmy otwarci na wykonanie zleceń seryjnych.
Opis działalności
Firma ItalService od kilku lat specjalizuje się w spawaniu i napawaniu laserowym form wtryskowych, odlewniczych, wykrojników oraz elementów pokrewnych m.in. wkładki, matryce, stemple, suwaki. Wykonujemy kompleksowe naprawy form tj. spawanie, wyprowadzenie powierzchni po spawaniu i pasowanie formy. Mamy możliwość naprawy form do 30 ton. Wykonujemy także spawanie metodą TIG oraz obróbkę mechaniczną. Zajmujemy się także profesjonalnym polerowaniem form. Wykonujemy polery lustrzane.
Produkty i usługi
SPAWANIE LASEROWE
Firma ItalService specjalizuje się w laserowym spawaniu i mikrospawaniu narzędzi i elementów metalowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w regeneracji laserowej form wtryskowych, form do tłoczenia blachy, form odlewniczych, matryc, stempli, wykrojników, wkładek oraz wszelkich pokrewnych narzędzi.
Do spawania laserowego dobieramy odpowiednio drut od 0,2 do 8,0 w zależności od rodzaju stali, dalszej planowanej obróbki (np. fakturowanie, wytrawianie, chromowanie, azotowanie) oraz twardości materiału, max 65 HRC. Wykonujemy także spawanie metodą TIG oraz w przypadku potrzeby obróbkę mechaniczną m.in. frezowanie, toczenie, elektrodrążenie.
Regenerujemy laserowo także elementy budowy maszyn m.in:
koła zębate, głowice, wały napędowe, sprzęgła, tarcze, łożyska, pompy hydrauliczne.
Do większych zadań wykorzystujemy suwnicę 15+15.
Spawamy wszystkie spawalne stale m.in:
- stale narzędziowe
- metale niezależne:
* stopy aluminium
* stopy miedzi
* stopy brązu
* stopy berylu
* stopy tytanu
* stopy ampco
Poprzez spawanie laserowe regenerujemy zużyte krawędzie, wypełniamy ubytki materiału, usuwamy nadlewki, podnosimy ścianki, usuwamy pęknięcia, napawamy powierzchnię itp.
Zalety spawania laserowego:
spawanie z dużą precyzją i jakością,
niski wkład cieplny,
ograniczenie obszaru obróbki,
wytrzymałość i czystość spoiny,
utrzymanie tolerancji i geometrii,
mniejsza obróbka po spawaniu.

POLEROWANIE
Firma ItalService specjalizuje się także w polerowaniu. Wykonujemy polerowanie form wtryskowych: polery techniczne i polery na lustro. Polerujemy także wszystkie inne narzędzia produkcyjne oraz każdy element, który wymaga wyprowadzenia powierzchni.
MOBILNE USŁUGI
W przypadku spawania laserowego jak i polerowania nasza firma wykonuje także usługi mobilne co oznacza dla klienta szybka reakcja oraz krótszy postój. Dojeżdżamy do każdego klienta w Polsce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń