Stopa Szczepan. Przedsiębiorstwo transportowo - sprzętowe

Beton - szeroki wybór, różne zastosowania

Materiały budowlane
55-200 Marszowice 232 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
500 011 204
Adres korespondencyjny
55-200 Marszowice 232 dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Transportowo Sprzętowe Szczepan Stopa, mieści się w Marszowicach, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji i transporcie betonu. Dysponujemy pompogruszkami, gruszkami, pompami do betonu, wywrotkami. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Szczepan Stopa.
Produkty i usługi
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie produkcji i dostawy betonu.
Zdobyte dotychczas doświadczenie gwarantuje, że nasi specjaliści w pełni dostosują produkty i usługi, jakimi dysponuje nasza firma do Państwa indywidualnych potrzeb. Dotyczy to zarówno proponowanych marek betonu, rodzajów pomp, transportu jak i sposobu wykonania usługi.

Produkujemy różnej klasy beton przy użyciu nowoczesnego węzła betoniarskiego. Oferujemy beton towarowy, projektowany i z receptur wymaganych o klasie od C 8/10 do C 37/40.


Dysponując własnymi środkami transportu zapewniamy dostawę niezależnie od miejsca prowadzenia budowy.
Nasz specjalistyczny tabor samochodowy to betonomieszarki o ładowności od 6 m3 do 9 m3, pompogruszka o ładowności 7 m3 i wysięgniku 28 mb, pompy do przepompowywania betonu o długościach wysięgników 19, 26, 36, 42, 48 mb oraz zestawy samowyładowcze oraz wywrotki do transportu materiałów sypkich.
Marki i specjalizacje
Beton, betoniarnia, sprzedaż betonu, beton suchy, beton posadzkowy, beton konstrukcyjny, beton towarowy, beton z gruszki, beton z pompy, beton lany, transport materiałów sypkich, transport wywrotką.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń