Mp Project Pracownia Architektury Krajobrazu Mateusz Kulon

Zakładanie ogrodów prywatnych i w przestrzeni publicznej

Ogrodnictwo
ul. Świerkowa 27, 55-200 Oława dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
601 316 696
Adres korespondencyjny
ul. Świerkowa 27, 55-200 Oława dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Mateusz Kulon jest właścicielem Pracowni Architektury Krajobrazu MP Project, która znajduje się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Jesteśmy zespołem dwóch ambitnych projektantów, którzy oferują Państwu usługi w zakresie zakładania i pielęgnacji ogrodów. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Pracownia MP Projekt przygotowuje projekty ogrodów oraz terenów zieleni zarówno dla Klientów prywatnych, jak i właścicieli firm, czy instytucji publicznych. Projektujemy standardowe ogrody będące włączone do posesji mieszkalnych, a także skwery zieleni wokół budynków firmowych, zakładów pracy, czy w miastach.

Wykonujemy, a także nadzorujemy wszystkie prace związane z realizacją projektu. Do naszych usług należy także:
- inwentaryzacja dendrologiczna działek prywatnych i publicznych,
- przygotowanie operatów gospodarki drzewami,
- standaryzacja projektu,
- opracowanie graficzne,
- projekty nasadzeń,
- wizualizacje projektów w formie 3D.

Każdy Klient może zobaczyć, jak w rzeczywistości będzie wyglądał jego ogród, dzięki nowoczesnym programom projektowym. Wizualizacje 3D uwzględniają wszystkie szczegóły zawarte w projekcie, łącznie z roślinnością, małą architekturą oraz nawodnieniem.

Za nim przystąpimy do wykonania projektu, przygotowujemy ekspertyzy dotyczące zagospodarowania roślinnością i drzewami. Oferujemy także inwentaryzacje dendrologiczne, które polegają na zbadaniu terenu pod względem walorów przyrodniczych danego obszaru, składu gatunkowego roślin oraz przygotowania prac pielęgnacyjnych. Dokumentacja zawiera opis poszczególnych gatunków, ich ilość, stan zdrowotny, ewentualne uszkodzenia oraz sposób pielęgnacji.

Ogród jest miejscem odpoczynkuoraz kontaktu z naturą, chcemy więc, aby roślinność na działce należącej do Klientów podnosiła walory estetyczne terenu, który projektujemy.

Usługi wykonujemy głównie na terenie Oławy, Wrocławia i Wałbrzycha. Zapraszamy do kontaktu z Pracownią Architektury Krajobrazu MP Project.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
O
Oliwer
Biuro projektowe wykonało dla mnie bardzo dobry projekt ogrodu przed moją firmą. Uważam, że ogród stanowi teraz doskonałą wizytówkę dla moich Klientów. Jest piękny i zadbany. Czas realizacji nie był długi.
M
Magdalena
Polecam tego projektanta. Doskonale zna się na zakładaniu ogrodów. Na mojej działce pojawiły się cudowne rośliny i krzewy ozdobne. Niewielka przestrzeń została wykorzystana w stu procentach. Za nim firma zajęła się wykonawstwem, najpierw miałam możliwość obejrzeć projekt na wizualizacji 3D. Profesjonalne podejście do Klienta.