Famidental Stomatologia rodzinna

Profilaktyka i leczenie zębów dzieci i dorosłych

Stomatolodzy i protetycy
ul. Rybacka 5A, 55-200 Oława dolnośląskie
(9 opinii) napisz opinię
Famidental Stomatologia rodzinna
ul. Rybacka 5A, 55-200 Oława dolnośląskie
NIP
9121028344
Telefon
Famidental Stomatologia rodzinna

Informacje

Opis działalności firmy Famidental Stomatologia rodzinna w Oława
Stomatologia Rodzinna Famidental znajduje się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Gabinet stomatologiczny przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych. Został założony w 1996 roku, a jego właścicielką jest Dorota Naglik.
Produkty i usługi
Dbanie o zęby należy rozpocząć w młodym wieku i nie rezygnować z tego postanowienia przez całe życie. Od zdrowia zębów zależy zdrowie całego ciała i dobre samopoczucie, dlatego najlepiej co jakiś czas, profilaktycznie badać uzębienie. W tym przypadku i w razie problemów np. z bolącymi zębami pomocą służy Stomatologia Rodzinna Famidental. Klinika oferuje lakowanie, lakierowanie i borowanie zębów mlecznych, a także korygowanie wad zgryzu u dzieci za pomocą aparatów ortodontycznych. Dorośli pacjenci mogą natomiast skorzystać z plombowania, a w poważniejszych przypadkach z leczenia kanałowego zębów, także pod mikroskopem. Leczenie prowadzone jest po podaniu znieczulenia, tak samo, jak zabiegi chirurgiczne, w tym usuwanie ósemek i korzeni zębów. Oferta stomatologiczna obejmuje również takie usługi jak:
-wszczepianie implantów,
-zakładanie licówek,
-zakładanie protez zębowych,
-zakładanie koron protetycznych,
-zakładanie mostów protetycznych.

Odpowiedni wygląd uzębienia można też uzyskać poprzez prostowanie zębów aparatami ortodontycznymi, usuwanie kamienia i poprzez wybielanie.

Poważniejsze zabiegi w klinice Famidental poprzedzane są diagnostyką RTG, zdjęciami cefalometrycznymi, tomografią zębów i zdjęciami pantomograficznymi.

Na wizyty w klinice Stomatologia Rodzinna Famidental można się rejestrować telefonicznie albo na stronie internetowej. Umieszczono tam również więcej informacji o ofercie profilaktycznej i leczniczej.

Zasięg działania
Firma Famidental Stomatologia rodzinna z lokalizacji: Oława świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
M
Mariusz
Plombę wykonali mi kilka lat temu, a nadal spełnia swoją funkcję. Widać, że dbają o zadowolenie pacjentów.
J
Jarek
Wykonują zdjęcia RTG i podają odpowiednie znieczulenie. Leczenie i usuwanie zębów nie boli dzięki temu.
I
Irek
Leczenie kanałowe pozwoliło na uratowanie zęba. Nie żałuję, że przyszedłem do Famidental.
I
R
Iza Rudzka
Witam?? Chciałabym z całego serca podziękować Pani i Panom Dr. Dorotce Naglik, Dr. Tomaszowi Naglik i Dr. Kobiela Michalowi????za wspaniałe podejście jako do pacjentki. Za leczenie, za podjęcie się ciężkich zabiegów i za niebawem piękny uśmiech na który czekałam ponad 20lat żeby w końcu trafić na tak profesjonalnych lekarzy jacy się właśnie mną zajęli i naprawiaja zepsuta robotę wcześniejszego stomatologa z Trzebnicy którego w życiu bym nikomu nie polecila??Tutaj lekarze w Femidencie cała ta właśnie trójka zajęła się mną na mega wielkie 5 gwiazdek??????Z całego serca Wam bardzo dziękuję że daliście mi szansę na już wielka iskre nadzieji że w końcu będę się mogła dzięki Wam usmiechac??????Jesteście Kochani??????Oczywiście nie ominęła bym Pań Asystentek i Pań z recepcji??to też przemiłe dziewczyny??????Polecam Femidental od serca????????Dziękuję jeszcze raz Kochanej Pani Doktor i Panom Doktorom, których wymieniam wyżej za mega wielkie podejście i profesjonalizm?????? Witam?? Chciałabym z całego serca podziękować Pani i Panom Dr. Dorotce Naglik, Dr. Tomaszowi Naglik i Dr. Kobiela Michalowi????za wspaniałe podejście jako do pacjentki. Za leczenie, za podjęcie się ciężkich zabiegów i za niebawem piękny uśmiech na który czekałam ponad 20lat żeby w końcu trafić na tak profesjonalnych lekarzy jacy się właśnie mną zajęli i naprawiaja zepsuta robotę wcześniejszego stomatologa z Trzebnicy którego w życiu bym nikomu nie polecila??Tutaj lekarze w Femidencie cała ta właśnie trójka zajęła się mną na mega wielkie 5 gwiazdek??????Z całego serca Wam bardzo dziękuję że daliście mi szansę na już wielka iskre nadzieji że w końcu będę się mogła dzięki Wam usmiechac?????Jesteście Kochani??????Oczywiście nie ominęła bym Pań Asystentek i Pań z recepcji??to też przemiłe dziewczyny??????Polecam Femidental od serca????????Dziękuję jeszcze raz Kochanej Pani Doktor i Panom Doktorom, których wymieniam wyżej za mega wielkie podejście i profesjonalizm?????? Witam?? Chciałabym z całego serca
M
Maja
Najlepszy gabinet stomatologiczny dla dzieci. Syn i córka dbają o zęby, od kiedy zaczęli tu przychodzić na wizyty kontrolne.
N
Natalia
Chodzimy do Famidental całą rodziną. Od kilku lat nie mamy problemów z zębami!
B
Bogusss
Kompleksowe usługi stomatologiczne. Polecam ten gabinet.
Z
O
zadowolony obcokrajowiec
szefowa jest OK, rzeczowo i dokładnie
K
kasia
tanio, miło , dobrze

Słowa kluczowe