Waldi PUH Fronty meblowe, meble na wymiar, zabudowy

Szeroki wybór wzorów i kolorów frontów meblowych

Akcesoria meblowe
56-416 Chełstówek 22 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 999 792
Waldi PUH Fronty meblowe, meble na wymiar, zabudowy

Informacje

Opis działalności
Firma Waldi znajduje się w Chełstówku, w województwie dolnośląskim. Jej właścicielem jest Waldemar Mielczarek. Na rynku działamy od 2000 roku. Zajmujemy się produkcją i hurtową sprzedażą elementów składowych mebli. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Waldi sprzedaje wyroby niezbędne do wykończenia mebli. Trafiają one do prywatnych Klientów, projektantów, czy producentów. Oferujemy między innymi fronty meblowe w szerokiej gamie wzorów, kolorów i materiałów wykonania. W asortymencie posiadamy fronty lakierowane i matowe. Fronty lakierowane są wybierane najczęściej do kuchni, są odporne na wilgoć czy tłuste plamy. Nasze produkty pozwalają tworzyć funkcjonalne, solidne i oryginalne szafki, szafy, czy zabudowy. Asortyment świetnie nadaje się do produkcji mebli w stylu klasycznym, rustykalnym i nowoczesnym. Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby w tańszy sposób, nadać swoim meblom elegancki połysk jest wykorzystanie akrylu meblowego. Jest on tańszy niż lakier, ale równie wytrzymały oraz odporny na różne uszkodzenia. Ma również właściwości antybakteryjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także fronty akrylowe.

Sprzedajemy także:
- szyby meblowe,
- okapy,
- blaty,
- ramki aluminiowe,
- uchwyty meblowe,
- listy meblowe,
- fronty drewniane,
- fronty MDF.

Zapewniamy doradztwo w wyborze produktów, a także atrakcyjne ceny za ilości hurtowe. Podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń