Glob-Bud Posadzki Wojciech Iwańczyk

Profesjonalne usługi posadzkarskie.

Usługi posadzkarskie
56-410 Dobra 52 dolnośląskie
(3 reviews) napisz opinię
Glob-Bud Posadzki Wojciech Iwańczyk
56-410 Dobra 52 dolnośląskie
Telefon
Glob-Bud Posadzki Wojciech Iwańczyk

Informacje

Opis działalności firmy Glob-Bud Posadzki Wojciech Iwańczyk w Dobra
Prowadzimy firmę o nazwie Glob-Bud, której właścicielem jest Wojciech Iwańczyk. Nasza siedziba znajduje się w Dobrej, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług posadzkarskich w szerokim zakresie.
Produkty i usługi
Wykonujemy posadzki betonowe i żywiczne przy pomocy metody natryskowej. Pracujemy z wykorzystaniem mixokreta, czyli agregatu, który sam miesza składniki wylewki. Zaletą pracy z takim sprzętem jest fakt, że konsystencja mieszanki jest pół sucha i bardzo łatwa w formowaniu, co nie zawsze udaje się przy tradycyjnych metodach. Mieszanka nie rozlewa się, a sama posadzka doskonale sprawdzi się do każdej okładziny podłogowej.Dbamy o jakość wykonania naszych prac, dlatego wykorzystujemy niwelator laserowy przy nanoszeniu poszczególnych poziomów nawierzchni, aby była idealnie równa. Posadzki zacieramy też mechaniczne, co zapewnia jej gładkość bez efektu pylenia.W naszej ofercie znajduje się także dozbrajanie posadzki włóknem. Zajmujemy się również rozkładaniem termoizolacji, hydroizolacji i dylatacji.

Usługi realizujemy w obiektach mieszkalnych, halach przemysłowych, czy magazynach.Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług firmy Glob-Bud, której siedziba znajduje się w Dobrej.
Zasięg działania
Firma Glob-Bud Posadzki Wojciech Iwańczyk z lokalizacji: Dobra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
M
Mikołaj
Korzystałem z ich usług i jestem naprawdę zadowolony. Wylewanie posadzek realizują naprawdę dobrze!
A
Artur
Faktycznie, wylewanie posadzek z użyciem mixokreta przebiega sprawnie, ale przy tym niezwykle dokładnie. Warto skorzystać.
A
Andrzej
Profesjonalnie świadczą usługi posadzkarskie. Jest to naprawdę dobra firma, dla której nie ma zadań niemożliwych. Polecam serdecznie!