Nanoprotect

Obrona przed wirusami oraz bakteriami

Folie i foliowanie
ul. Kolejowa 50, 56-410 Dobroszyce dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Nanoprotect

Informacje

Opis działalności
Zlokalizowana w Dobroszycach, na terenie województwa dolnośląskiego firma NanoProtect oferuje montaż innowacyjnej folii antybakteryjnej. Dystrybutor profesjonalnych środków chemicznych Clinex. Właścicielem działalności jest Tomasz Szymonik.
Produkty i usługi
NanoProtect oferuje kompleksowe wsparcie w walce z chorobami zakaźnym oraz wszechobecnymi bakteriami i wirusami. Firma oferuje rozwiązania zwiększające skuteczność higieny pomieszczeń, poprzez ich odkażanie i dezynfekcję. Zdecydowaną specjalnością działalności jest montaż folii antybakteryjnych, które zawiera aktywne nanomateriały o właściwościach bakteriobójczych oraz bakteriostatycznych, dzięki którym bakterie nie mogą się namnażać na jej powierzchni.

Folia, jaką proponuje firma, jest całkowicie przezroczysta, dlatego też może być stosowania na oknach, drzwiach z elementami szklanymi, oraz na innych powierzchniach, takich jak wózki na zakupy, meble sklepowe i wiele innych.

Poza montażem folii antybakteryjnej firma NanoProtect zajmuje się sprzedażą produktów takich jak:

- sanitariaty,
- preparaty do zabezpieczania powierzchni,
- preparaty do dezynfekcji,
- preparaty do odświeżania,
- preparaty do podłóg.

Kadra pracownicza na życzenie Klientów przeprowadza odkażanie pomieszczeń z wykorzystaniem metody ozonowania. Co więcej, firma NanoProtect służy pomocą w opracowaniu planów higieny konkretnych pomieszczeń i obszarów roboczych.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z firmą NanoProtect w Dobroszycach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
U
Ulka
Widziałam ich realizację w jednym z większych marketów w mojej okolicy i od razu pomyślałam, że w moim salonie folia byłabym bardzo dobrym rozwiązaniem.
S
Sandzia389
Super firma! Zasługują na ogromną pochwałę za wykonaną pracę.
O
Opabubg
Zdecydowanie polecam! Firma zabezpieczyła wszystkie elementy w moim sklepie. Teraz Klienci mogą spokojnie robić zakupy!
C
Czeslaw
Bardzo porządnie wykonana robota. Zabezpieczone wszystkie stoliki i uchwyty. Przyciski dozowników, krany, sedesy. Nasze przedszkole jak najbardziej na TAK!