Iskra Zakład stolarski Anna Smorawska

Produkcja wyrobów z drewna sosny, jesionu, dębu, buku i olchy

Drewno
56-500 Drołtowice 16c dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(62) 785 01 42
Adres korespondencyjny
56-500 Drołtowice 16c dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Iskra znajduje się Drołtowicach, w powiecie oleśnickim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo Anny Smorawskiej zostało założone w połowie lat 90. XX wieku i niezmiennie zajmuje się produkcją wyrobów z drewna. W tartaku powstają elementy kupowane chętnie przez osoby fizyczne i podmioty gospodarcze.
Produkty i usługi
Drewno znajduje zastosowanie przy produkcji elementów używanych podczas prac budowlanych i remontów. Najlepsze jakościowo drewno liściaste i iglaste pochodzące z Polski znajdą Państwo w ofercie tartaku Iskra. Przedsiębiorstwo oferuje suszoną tarcicę, którą przycina na wymagana długość, szerokość i grubość. Drewno z którego produkowane są w zakładzie elementy wykończeniowe to dąb, olcha, sosna, buk i jesion. Drewno to nadaje się między innymi do wyrobu desek elewacyjnych, podłogowych i tarasowych. Dostarczane jest po odpowiedniej impregnacji oraz jeśli takie jest życzenie klienta po obróbce. Polega ona na szlifowaniu, szczotkowaniu, olejowaniu i bieleniu.

W tartaku Iskra produkowane są również takie elementy jak:
-więźby dachowe
-podbitki
-łaty
-listwy przypodłogowe
-sztachety do płotów
-sztachety do balkonów
-kantówki z klejonego drewna

Firma prowadzi też sprzedaż impregnatów do drewna.

Czas oczekiwania na zamówienia jest krótki, a ceny atrakcyjne.

Więcej informacji dotyczących zakładu Iskra znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówień można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń