Iskra Zakład stolarski Anna Smorawska

Obróbka i sprzedaż drewna budowlanego

Tartaki
56-500 Drołtowice 16c dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię
Iskra Zakład stolarski Anna Smorawska
56-500 Drołtowice 16c dolnośląskie
Telefon
Iskra Zakład stolarski Anna Smorawska

Informacje

Opis działalności firmy Iskra Zakład stolarski Anna Smorawska w Drołtowice
Zakład stolarski Iskra znajduje się w Drołtowicach, w województwie dolnośląskim. Firma, której właścicielką jest Anna Smorawska, rozpoczęła działalność w 1995 roku. Zajmuje się obróbką i sprzedażą drewna.
Produkty i usługi
Drewno ma wiele zastosowań. Przede wszystkim używane jest podczas prac budowlanych. Elementy konstrukcyjne i wykończeniowe z drewna drzew liściastych i iglastych dostarcza zakład stolarski Iskra. Tartak poddaje obróbce drewno sosnowe, dębowe, bukowe, brzozowe, a także modrzewiowe i olchowe. Wykonuje z niego więźbę dachową, łaty dachowe, podbitki, a także deski. Oferuje:
-deski podłogowe,
-deski tarasowe,
-deski elewacyjne,
-deski boazeryjne.

Ponadto dostarcza sztachety do płotów i balkonów, listwy przypodłogowe i kantówki okienne oraz drzwiowe.

Drewno sprzedawane przez firmę Iskra jest surowe albo poddane impregnacji. Zastosowanie odpowiednich środków zabezpiecza przed owadami, grzybami, a także ogniem. Oleje, bejce i inne środki zabezpieczające można zakupić w siedzibie firmy. Do tego sprzedawane są tu różne odmiany drewna opałowego i kora. Kora nadaje się do wyścielania ścieżek ogrodowych i ściółkowania.

Dodatkowe informacje o drewnie można przeczytać na stronie internetowej. Kontakt z tartakiem Iskra najlepiej nawiązać telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Iskra Zakład stolarski Anna Smorawska z lokalizacji: Drołtowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
D
Dawid
Przystępne ceny drewna budowlanego. Skorzystałem kilka razy z ich oferty i pewnie jeszcze będę robił zakupy w tym tartaku.
I
Igor
Zakupy oceniam na 5. Drewno dostałem terminowo. Wszystkie elementy nadają się do użytku.
D
Daniel
Mają drewno, impregnaty i zajmują się transportem. Zdecydowanie polecam firmę Iskra.
G
Grzegorz
Szybka realizacja zamówień. Drewno na domek letniskowy dostarczyli mi własną ciężarówką.
E
Emil
Długo szukałem dobrego tartaku, aż trafiłem na Iskrę. Tutaj mają najlepsze drewno i to zaimpregnowane. Dzięki temu nie jest podatne na działanie owadów, a także na grzyby i ogień.
B
Bartek
Prowadzę firmę budowlaną, dlatego współpracuję z tartakiem Iskra. Mają w ofercie drewno drzew liściastych i iglastych. Sprzedają je w formie kantówek, desek i innych elementów drewnianych. Jakość wyrobów jest wysoka, a ceny są przystępne, więc polecam zakład.