Produkcja Frontów Meblowych Lemal Dariusz Leszczyna

Wysokiej jakości fronty meblowe wprost od producenta!!!

Akcesoria meblowe
56-416 Moszyce 41a dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
693 663 509
Może cię zainteresować
Produkcja Frontów Meblowych Lemal Dariusz Leszczyna

Informacje

Opis działalności
Firma LEMAL specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości frontów meblowych, również pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do współpracy producentów mebli, zakłady stolarskie oraz osoby prywatne. Bogata kolekcja zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się produkcją frontów meblowych. Oferujemy fronty i płyty meblowe wykonujemy z płyt MDF. Działamy na rynku już wiele lat, posiadamy doświadczenie i umiejętności, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

Zakres prac, które realizujemy obejmuje frezowanie i ścinanie płyt MDF, z których wykonujemy fronty i płyty meblowe pod każdą zadaną formę. Ponadto zajmujemy się obróbką CNC, a także lakierowaniem frontów meblowych. Wykonujemy zamówienie według życzeń Klienta, mamy szeroką gamę kolorystyczną z palet ICA, RAL i NCS. Dbamy o jakość naszych produktów. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najambitniejsze projekty.

Oferta zawiera:
- fronty meblowe lakierowane (mat, połysk),
- płyty meblowe (wiórowe z obrzeżem PCV),
- fronty z frezem zamiast uchwytów,
- fronty z płyty MDF (frez R2, R3, R6),
- fronty malowane automatem lakierniczym,
- obróbka (frezowanie) CNC,
- lakierowanie frontów meblowych na zlecenie innych firm.

Posiadamy zakłady produkcyjne w woj. dolnośląskim, gdzie stawiamy czoła wyzwaniom i pracujemy solidnie, aby zapewnić Klientom produkty wysokiej jakości. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem lakierniczym, możemy lakierować do 5000 m2 miesięcznie. Zlecenia zarówno mniejsze, jak i większe realizujemy do 14 dni roboczych. Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
• FRONTY MEBLOWE
• FRONTY LAKIEROWANE
• LAKIEROWANIE FRONTÓW
• OBRÓBKA CNC
• LAKIEROWANIE FRONTÓW NA ZLECENIE INNYCH FIRM
Certyfikaty
Posiadamy niezbędne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym i narzędziowym. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania. Wszystkie zamówienie realizowane są zgodnie ustalonymi terminami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
C
Cyprian
To doświadczona firma w zakresie produkcji frontów. Zamawiałem już od nich wiele razy, głównie fronty do szafek w biurze. Są solidnie wykonane i ładnie je lakierują.
L
Laura
Świetna i szeroka oferta! Zamówiłam od nich fronty do moich szafek w kuchni. Szybko zrealizowali zlecenie, zdecydowanie polecam.