Eco-Geo Robert Chmielewski

Badania geologiczne i hydrogeologiczne

Geolodzy i geofizycy
ul. Klonowa 6b/3, 56-400 Oleśnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eco-Geo Robert Chmielewski

Informacje

Opis działalności
Eco-Geo to firma z Oleśnicy, w województwie dolnośląskim, prowadząca też filię we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo Roberta Chmielewskiego rozpoczęło działalność w 1999 roku, ale jego pracownicy mają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży geologicznej, geotechnicznej i hydrogeologicznej. Specjalizują się w budowie studni, nadzorach, sporządzaniu dokumentacji i innych specjalistycznych usługach.
Produkty i usługi
Geologia, hydrogeologia i geotechnika to dziedziny, w których działa Eco-Geo. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, co oznacza dotrzymywanie terminów, uzupełnioną dokumentację i konkurencyjne ceny. Podstawą działalności firmy jest sporządzanie projektów robót geologicznych, geologiczno-inżynierskich i hydrogeologicznych. Na życzenie klientów powstają też opinie, ekspertyzy i dokumentacje potrzebne do realizowania różnych inwestycji budowlanych, np. budowy domów, zakładów, przydomowych oczyszczalni ścieków i składowisk odpadów. Ekspertyzy sporządzane są na podstawie badań polowych zagęszczenia gruntów, badań wody i odwiertów. Odwierty wykonywane są przez Eco-Geo specjalnymi wiertnicami, w tym przeznaczonymi do prac w trudnych warunkach terenowych. Oferta odwiertów obejmuje:
-wiercenie studni głębinowych,
-wiercenie studni przemysłowych,
-wiercenie studni przydomowych,
-wiercenie abisynek,
-wiercenie otworów pod pompy ciepła,
-wykonywanie odwodnieni wykopów budowlanych,
-budowa piezometrów.

Wykonywana jest też diagnostyka stanu studni oraz likwidacja podziemnych ujęć wody. Dodatkowo pracownicy firmy sporządzają operaty wodnoprawne i dokumentacje stref ochronnych ujęć wody. Mogą też montować aparaturę monitorującą wody podziemne w obrębie składowisk odpadów, stacji paliw i podziemnych ujęć wody.

Więcej informacji o usługach świadczonych przez Eco-Geo znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z działalnością firmy można kierować telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe