Wypożyczalnia samochodów Car4time

Wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Okrężna 20/3, 56-400 Oleśnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wypożyczalnia samochodów Car4time

Informacje

Opis działalności firmy Wypożyczalnia samochodów Car4time w Oleśnica
Car4time prowadzimy w Oleśnicy, w województwie dolnośląskim. Wypożyczamy samochody. Działamy w branży od 2018 roku.
Produkty i usługi
Problemy z samochodem mogą się przydarzyć każdemu. Jeśli potrzebują Państwo auta zastępczego na krótszy lub dłuższy czas, to zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. W Car4time wypożyczamy przede wszystkim samochody dostawcze przystosowane do przewożenia rozmaitych ładunków. Mamy też na wynajem busa pasażerskiego, idealnego do przewiezienia na wskazane miejsce 9 osób.

Flota, którą dysponujemy to m.in. bus Renault Traffic, Peugeot Boxer oraz Fiat Ducato w wersji L4H3. Dwa ostatnie auta mają przestrzeń ładunkową o długości 4070 mm, szerokości 1870 mm i wysokości 2172 mm. Nieco wyższą przestrzeń na ładunek (1932 mm) zapewniają Fiat Ducato w wersji L3H2 i Fiat Ducato w wersji L4H2. Do przewożenia mniejszych ładunków polecamy natomiast Fiata Doblo. Na ładunek przeznaczono w nim przestrzeń o długości 1820 mm, wysokości 1305 mm i szerokości 1714 mm.

Auta wypożyczamy od ręki i bez zbędnych formalności. Możliwy jest wynajem sfinansowany z OC sprawcy wypadku, który unieruchomił Państwa samochód. Warto rozważyć przygotowaną przez nas ofertę i korzystać z busów i aut dostawczych w trakcie, kiedy Państwa auta są w warsztacie mechanicznym lub blacharskim, a także wtedy, kiedy niezbędne jest wynajęcie auta do przewiezienia dodatkowych osób i rzeczy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Car4time! Dodatkowych informacji o wynajmie udzielamy telefonicznie i mailowo.
Zasięg działania
Firma Wypożyczalnia samochodów Car4time z lokalizacji: Oleśnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, oleśnicki, oławski, średzki, trzebnicki, Wrocław, wrocławski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

busy,
fiat,