ul. Sikorskiego 1E lok. 2
56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie
Informacje
Grażyna Jopek prowadzi działalność w branży Pośrednicy ubezpieczeniowi.
Siedziba firmy znajduje się w Oleśnica ( województwo dolnośląskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Grażyna Jopek – kieruj się pod adres: ul. Sikorskiego 1E lok. 2, Oleśnica
Z Grażyna Jopek możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: grazyna.jopek@pramerica.pl
lub telefonicznie, pod numerem 793 385 516
Podobne firmy w okolicy
Polna 48, Wilczyce
Współpracuję z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, których produkty dostosowuję doindywidualnych potrzeb Klienta. Jako niezależna firma zapewniam Państwu możliwość wyboru najkorzystniejszych rozwiązań. Jako indywidualny Doradca w odpowiedzi na Państwa potrzeby, przedstawię ubezpieczenia majątkowe i wiele innych, które będą gwarancją bezpieczeństwa dla siebie i rodziny.
Piłsudskiego 13 (ASCOPOL), Wrocław
Ascobrokers specjalizuje się w ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej, zawodowej pracowniarchitektonicznych i projektowych, przedsiębiorstw budowlanych oraz inwestorów.Reprezentujemy interesy ubezpieczeniowe naszego klienta, działając na mocy pełnomocnictwa klienta. Doprowadzamy do zawarcia umowy ubezpieczenia między naszym klientem a zakładem ubezpieczeń.
Bałtycka 15, Wrocław
Jesteśmy agencją ubezpieczeniową,w branży pracujemy już ponad 15 lat.Każdy klient jest dla nas ważnyJesteśmy osobami, którym nie są obce takie pojęcia jak profesjonalizm, życzliwość, uczciwość i zaangażowanie.
Swobodna 1, Wrocław
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Sikorskiego 1E lok. 2
56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie