Dbg Team Dominika Gliszczyńska

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Sinapiusa 14a lok. 13, 56-400 Oleśnica dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Sinapiusa 14a lok. 13, 56-400 Oleśnica dolnośląskie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Dbg Team Dominika Gliszczyńska jest Sprzedaż wysyłkowa. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Oleśnica w województwie dolnośląskim.
Firma świadczy działalność pod adresem 56-400 Oleśnica ul. Sinapiusa 14a lok. 13,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Dbg Team Dominika Gliszczyńska: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Dbg Team Dominika Gliszczyńska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
P
Paulina
Wszystko zawsze jest wporzadku. Fakt czasem się czeka chwilę dłużej bo to powód zamówień grupowych ale zawsze jest ok i towar zawsze się zgadza raz buty byly za małe to pani mi je wymieniła na większe .
X
Xxx
Nie zgodzę się z opiniami poniżej . Ps chyba konkurencja. Bo wysyłka zawsze zgodna z towarem jest . Jak nie ma czegoś zawsze jest zwrot lub wybieram coś innego.
I
M
Irena Marks
Szybka wysyłka , miły kontakt wszystko jak najbardziej wporzadku towar zawsze zgodny z opisem a zamawiam u pani Dominiki od dawna
M
MnO
Nie polecam nie słowna osoba nie dotrzymuje słowa
A
Aleksandra
Sprzedawca pomimo szybkiej wpłaty nie wysłał zakupionych butów. Po dwóch tygodniach upominania się i informacji o zgłoszeniu oszustwa dostałam przesyłkę z innymi butami. Pani Dominika nie chce przyjąć zwrotu nie posiada również obowiązku jak inni sprzedawcy wystawiania paragonuZdecydowanie odradzam i ostrzegam przed zakupami
A
Asiula
Sprzedawca mimo zamówionych butów na konkretny rozmiar wysłał mi inny, a nie chce przyjąć zwrotu ani wymienić towaru. Żenująca sytuacja, ponieważ jako konsument mam prawo odstąpić od zakupu towaru.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.