Master-Paps Bramy garażowe Hormann

Sprzedaż, montaż i serwis bram garażowych

Bramy i ogrodzenia
ul. Wojska Polskiego 56g/4, 56-400 Oleśnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Master-Paps Bramy garażowe Hormann

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Master-Paps znajduje się w Oleśnicy, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo Pawła Kowalczyka jest autoryzowanym przedstawicielem znanej marki Hormann. Sprzedaje jej bramy garażowe i inne rozwiązania oraz oferuje liczne usługi. Firma rozpoczęła działalność w 2008 roku.
Produkty i usługi
Hormann to uznana marka, a jeśli chcą Państwo kupić jej produkty, to najlepszym miejscem do tego zakupu jest firma Master-Paps. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Przede wszystkim oferuje klientom bramy garażowe wysokiej jakości. Są to:
-segmentowe bramy garażowe
-uchylne bramy garażowe
-boczne bramy garażowe hst
-rolowane bramy garażowe

Do garaży można dokupić drzwi boczne oraz napędy. Napędy dostarczane są też do bram wjazdowych oraz techniki przeładunkowej. Dostępne są w ramach niej bramy szybkobieżne, rolowane, segmentowe oraz kraty rolowane. Ponadto klienci mogą kupić rampy przeładunkowe, uszczelnienia bram i domki przeładunkowe. Uzupełnieniem oferty w tym zakresie są:
-bramy wahadłowe
-bramy przeciwpożarowe
-kurtyny paskowe

Dodatkowo firma sprzedaje okna i drzwi. Te ostatnie dzielą się na stalowe, aluminiowe, odporne na ogień i dźwiękoszczelne.

Wszystkie bramy i inne konstrukcje są przez Master-Paps montowane i w razie potrzeby serwisowane.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Master-Paps i jej ofercie. Po więcej warto napisać maila albo zadzwonić. Można również wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń