"Polmet" FHU Krystian Kataryńczuk

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIA KAŻDEGO KLIENTA !!!

ul. Wrocławska 44a, 56-400 Oleśnica dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
783 110 015
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 44a, 56-400 Oleśnica dolnośląskie

Informacje

O nas
Firma Polmet to sprawdzona i solidna firma, która cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów indywidualnych, przedsiębiorstw jak i firm deweloperskich.

Potwierdzeniem naszej jakości jest szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają jak również polecają nas swoim znajomym.

W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalnym doradztwem technicznym i handlowym.

Wykonywane przez nas ogrodzenia, balustrady, furtki, kraty, bramy przesuwne, skrzydłowe i wiele innych, zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wygląd i estetyka to nie wszystko ! dlatego każdy produkt wykonany przez nasza firme jest ocynkowany i pomalowany proszkowo tak, aby cieszyl się trwałością przez wiele lat.

Naszym celem jest kompleksowa obsluga od projektu po wykonanie i montaż na najwyższym poziomie, aby w pełni zaspokoić potrzeby klienta.

Montowana przez nas automatyka renomowanej Woskiej firmy Ditec i Roger sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.
Opis działalności
OFERUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG !!! OGRODZENIA, BRAMY GARAŻOWE, BALUSTRADY - KONKURENCYJNE CENY !!!
Produkty i usługi
NASZA OFERTA:

- BRAMY ROLOWANE I SZYBKOBIEŻNE

W standardowe wyposażenie bramy rolowanej PORTOS wchodzą: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy (PA-55 mm lub PA-77 mm) produkowany przez naszą firmę w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku.

Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA 77 mm. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanejz profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

Firma oferuje też napędy do bram oraz dedykowany dla nich system sterowania. Nasze bramy są zgodne z wymogami Norm Europejskich.

Wielkości skrzynek, zastosowanie profila oraz rury nawojowej:

250/300, PA 55 o60
250/300, PA 55 o70
250/300, PA 77 o70
350, PA 77 o70 z konsolą

- BRAMY GARAŻOWE

- AUTOMATYKA DO ROLET I BRAM

Oferowane przez nas napędy do rolet i bram rolowanych zwiększą jakość i komfort codziennego korzystania z mieszkania, domu lub firmy. Rolety podniosą się lub opuszczą automatycznie po naciśnięciu jednego przycisku lub według uprzednio zaprogramowanego czasu operacji. Wszystkie naraz lub każda osobno, całe piętro lub elewacja, w dowolnej konfiguracji.

Uciążliwe i czasochłonne zamykanie lub otwieranie ręczne odchodzi do przeszłości. Jeśli rolety są już zamontowane, uzbrojenie je w silnik wykonamy bez trudu. Nowoczesna technologia radiowa, bez większych nakładów sił i środków, wprowadzi komfort w Wasze cztery ściany.Bez względu na to, czy posiadasz nowy dom, czy już istniejący mamy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do każdego rodzaju rolet.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty renomowanych firm.
Certyfikaty
W naszej pracy używamy tylko materiałów posiadających gwarancję producenta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
strzeliśki, oleśnicki, świdnicki, dzierżoniowski, Wrocław, średzki, trzebnicki, brzeski, namysłowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń