Studio AMA- Fotografia Poligrafia Reklama

Usługi poligraficzne, reklamowe oraz profesjonalna fotografia!

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Kominka 4, 59-100 Polkowice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
885 929 292
Adres korespondencyjny
ul. Kominka 4, 59-100 Polkowice dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Studio Ama to firma zlokalizowana w Polkowicach, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się wykonywaniem fotografii, reklamami oraz świadczymy usługi ksero.
Produkty i usługi
Nasza firma to działalność skupiająca w sobie kilka różnych dziedzin w obrębie reklamy. Jesteśmy obecni na rynku od dwóch lat, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pomimo stosunkowo krótkiego czasu trwania naszej działalności, zaufało nam już wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Proponujemy Państwu następujące usługi:

- kserowanie,
- ulotki,
- plakaty reklamowe,
- reklamy LED

Projektujemy oraz wykonujemy wszystkie wyżej wymienione formy reklam. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu reklamy świetlne oraz reklamy banerowe. Zajmujemy się również profesjonalną fotografią. Jeśli potrzebny jest fotograf na ślub czy wesele, czy po prostu chęć na zapadającą w pamięć sesję fotograficzną – my jesteśmy zawsze w pełnej gotowości z pełnym zaangażowaniem. Świadczymy również inne usługi reklamowe oraz poligraficzne.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w branży oraz obszerną i powiększaną nieustannie wiedzę, są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń