Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Kominka 6, 59-100 Polkowice dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Centrum Zarządzania Nieruchomościami to firma zlokalizowana w Polkowicach, na terenie województwa dolnośląskiego. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2002 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest zarządzanie nieruchomościami. Współpracujemy z wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi oraz właścicielami obiektów komercyjnych. Do naszych zadań należy wykonywanie obowiązków zarządcy bądź administratora powierzonego majątku. Podejmiemy się przeprowadzenia całego procesu tworzenia wspólnoty mieszkaniowej.

Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę nieruchomości, która w przyszłości dzięki racjonalnemu wykorzystaniu środków finansowych, przyczyni się do podniesienia jej wartości, estetyki oraz obniżenia kosztów utrzymania.

Nasza działalność obejmuje usługi, takie jak:

- prowadzenie rozliczeń finansowych,
- naliczanie opłat za media,
- podpisywanie umów,
- przeprowadzanie konkursów na wykonawców prac powierzonych.

Podczas świadczenia usług kierujemy się przede wszystkim uczciwością. Jesteśmy rzetelni, a do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Zarządzania Nieruchomościami oraz siedziby działalności w Polkowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, pomorskie, zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Migluk
Współpracuję z Centrum Zarządzania Nieruchomościami od kilku lat. Wykonują swoje obowiązki sumiennie i zgodnie z moimi oczekiwaniami.