Ideal - Rolety Bramy Ogrodzenia

Producent rolet antywłamaniowych i autoryzowany dealer firmy Wiśniowski.

Bramy i ogrodzenia
57-120 Stary Wiązów 77 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 393 14 90
Adres korespondencyjny
57-120 Stary Wiązów 77 dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma IDEAL znajduje się w Startm Wiązowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży osłon okiennych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1995 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielami przedsiębiorstwa są Izabela i Artur Majcherkiewiczowie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy IDEAL jest sprzedaż bram, osłon okiennych i ogrodzeń. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Jesteśmy również autoryzowanym dealerem firmy Wiśniowski. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór bram garażowych. W sprzedaży mamy bramy garażowe przemysłowe, automatyczne, posesyjne, przesuwne czy dwuskrzydłowe. Dysponujemy również bramami wjazdowymi, skrzydłowymi. Oprócz tego możemy zaproponować napędy do bram.

Ponadto oferujemy takie produkty, jak:
- drzwi p.poż.,
- drzwi zewnętrzne,
- okna,
- drzwi wewnętrzne,
- systemy ogrodzeń,
- siatki do ogrodzeń,
- panele ogrodzeniowe.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż rolet antywłamaniowych, nasadowych, podtynkowych czy do zabudowy. Nasza oferta obejmuje także żaluzje. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się moskitiery i markizy. Uzupełnienie naszej oferty stanowi montażi naprawa zakupionych przez Państwa produktów.

Nasza doświadczona kadra pracownicza do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy fachowym doradztwem w kwestii wyboru produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zapewniamy wysoką jakość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą IDEAL.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń