Sikora Anna Zakład optyczny Optometrysta badanie wzroku

Bezpłatne badanie wzroku i dobór odpowiednich okularów

Optycy
ul. Wolności 26/1, 57-100 Strzelin dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sikora Anna Zakład optyczny Optometrysta badanie wzroku

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Anna Sikora. Jako optyk, prowadzę własny salon w Strzelinie w województwie dolnośląskim. Swoim Klientom proponuję bezpłatne badanie wzroku i dobór odpowiednich okularów.
Produkty i usługi
Wzrok jest zmysłem, który w miarę czasu ulega pogorszeniu. Niewłaściwe dbanie o oczy może przyspieszyć proces zaburzania widzenia. Regularne badanie wzroku może pomóc w wyleczeniu ewentualnych wad. Natomiast dobór odpowiednich okularów może znacząco wyostrzyć nam wzrok. W moim salonie optycznym proponuję Państwu bezpłatne badanie wzroku przy zakupie wybranych okularów.

Są jednak osoby, które nie przepadają za noszeniem okularów. Dla takich Klientów proponujemy dobór odpowiednich soczewek kontaktowych. Soczewki te można również założyć na wybrane okulary przeciwsłoneczne. Odwiedzając nasz zakład optyczny, mogą Państwo wybrać interesujące oprawki, spośród dziesiątek różnych wzorów i kolorów.

Co więcej, proponujemy Państwu zakup:

- środków i akcesoriów do pielęgnacji okularów,
- okularów dziecięcych,
- szkieł okularowych.

Więcej informacji o proponowanych usługach znajdą Państwo na stronie internetowej naszego salonu optycznego. Zapraszamy również do bezpośredniego odwiedzenia zakładu w Strzelinie i zadbania o swój wzrok.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń