"Rat-Gar" Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak

Nowoczesna technika cieplna. Nowatorskie światowe rozwiązania techniczne.

Armatura przemysłowa
ul. Kościuszki 14a, 55-140 Żmigród dolnośląskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 385 21 34
Salon
663449888
monika@ratgar.pl
Serwis
603889743
marcin@ratgar.pl
Chemiczne czyszczenie kotłów
607990720
darek@ratgar.pl
601585382
gratajczak@ratgar.pl
Może cię zainteresować
"Rat-Gar" Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak

Informacje

Opis działalności
RAT-GAR jest firmą projektowo-wykonawczą reprezentującą branżę ciepłowniczą. RAT-GAR powstał w 1989 roku i od tego czasu główną osią jego działania są usługi dla przemysłu oraz klientów indywidualnych. Jedną z głównych zalet firmy jest kompleksowość, która wyróżnia RAT-GAR na tle innych przedsiębiorstw o podobnym profilu działania.
Produkty i usługi
Najnowsze trendy nie są firmie obce, o czym świadczy m.in. zainteresowanie tematyką odnawialnych źródeł energii, w tym prężnie rozwijającej się fotowoltaiki. Profesjonalizm oraz pasja sprawiły, że RAT-GAR jest jednym z autoryzowanych serwisów firmy Viessmann.
Działalność firmy RAT-GAR podzielić można na dwie główne kategorie, które dotyczą przemysłu oraz sektora prywatnego. RAT-GAR tworzony jest wyłącznie przez profesjonalistów, którzy pracują zgodnie z najnowszą wiedzą i regularnie poszerzają swoje wiadomości na różnego typu szkoleniach oraz kursach doskonalących. Kompleksowość dotyczy każdego aspektu pracy firmy RAT-GAR. Każdy projekt przechodzi przez kilka faz, których celem jest stworzenie instalacji (np. ciepłowniczej, solarnej itp.), która spełni wszelkie oczekiwania klienta i będzie efektywnie pracować. Każdorazowo klient korzystający z usług firmy, posiada zapewnioną zarówno wycenę, jak i dostawę materiałów oraz ich prawidłowy montaż i rozruch instalacji.
Usługi oferowane klientom z branży przemysłowej, obejmują m.in. projekt i montaż kotłowni parowych lub wodnych oraz wykonywanie sieci ciepłowniczych. Ponadto w skład oferty firmy
RAT-GAR wchodzi chemiczne czyszczenie urządzeń działających w energetyce cieplnej (również tych podlegających dozorowi technicznemu), a także wykonywanie remontów i napraw zgodnych z zaleceniami UDT. Działania obejmują kotłownie, a także urządzenia towarzyszące.

Produkty i usługi, które wykonujemy:
- kotły firmy Viessmann
- kolektory słoneczne
- pompy ciepła
- stacje uzdatniania wody
- montaż i serwis
- projekty oraz montaż kotłowni parowych i wodnych
- czyszczenie chemiczne urządzeń ciśnieniowych wg zaleceń UDT

Swoją działalność firma RAT-GAR opiera wyłącznie na produktach pochodzących od sprawdzonych i zaufanych producentów. Pasja zamieniona w profesjonalizm pozwoliła RAT-GAR na rozwój oraz pozyskanie wielu zadowolonych klientów.
Marki i specjalizacje
Dla sektora prywatnego firma RAT-GAR świadczy usługi z zakresu instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej oraz zimnej wody, a także systemów kanalizacyjnych. Oferta obejmuje również działania z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz systemów ekologicznych, tj. montaż instalacji fotowoltaicznych, montaż pomp ciepła oraz montaż i modernizacje kotłowni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń