Kopareczka Sp. z o.o.

Twój wykonawca robót kolejowych i ziemnych

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Sienkiewicza 23, 55-140 Żmigród dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kopareczka Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 23, 55-140 Żmigród dolnośląskie
NIP
9151798064
Telefon
Kopareczka Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Kopareczka Sp. z o.o. w Żmigród
Firma Kopareczka znajduje się w Żmigrodzie. Działamy od 2000 roku, specjalizując się w modernizacji szlaków i linii kolejowych. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Realizację robót kolejowych zlecicie firmie Kopareczka w Żmigrodzie. Budujemy tory kolejowe i tramwajowe oraz bocznice, perony, stacje i przejazdy kolejowe. Sprawnie dokonujemy wymiany szyn i podkładów. Montujemy i demontujemy tory, regulujemy naprężenia szynowe, demontujemy słupy trakcyjne oraz wykonujemy prace związane z utrzymaniem nawierzchni na liniach kolejowych.

Zajmujemy się zabezpieczaniem robót kolejowych z wykorzystaniem automatycznych systemów ostrzegania, wygrodzeń międzytorzy czy ostrzegania na maszynach roboczych.

Sprawnie radzimy sobie z realizacją robót ziemnych, w tym takich jak robienie wykopów szerokoprzestrzennych, montaż odwodnień liniowych czy niwelacja terenu.

Wykonujemy prace związane z budową dróg, takie jak między innymi przygotowanie terenu, usuwanie urobku, zagęszczanie gruntu czy rozkładanie kruszywa.

Prowadzimy wynajem maszynowych budowlanych, w tym koparki dwudrogowej Atlas z osprzętem, spycharki, koparki gąsienicowej czy ładowarki.

Zapewniamy również transport niskopodwoziowy do 40 ton oraz przewóz kruszyw naczepami o ładowności do 27 ton.

W ramach naszej działalności prowadzimy także wulkanizację samochodów osobowych i ciężarowych.
Zasięg działania
Firma Kopareczka Sp. z o.o. z lokalizacji: Żmigród świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń