Grzegorz Grzybowski Maszynowy24

Serwis i naprawa maszyn budowlanych

Serwis i części do maszyn budowlanych
55-100 Głuchów Górny 52 dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Grzegorz Grzybowski Maszynowy24

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się prowadzeniem firmy Maszynowy24, której właścicielem jest Grzegorz Grzybowski. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Głuchów Górny, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się przede wszystkim prowadzeniem serwisu oraz wynajmu maszyn budowlanych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wynajmowanie maszyn budowlanych różnego rodzaju, a także prowadzenie ich serwisu i wykonywaniu wszelkich napraw. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie, gdyż działalność prowadzimy już od kilku lat. Przede wszystkim zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Nasza oferta to między innymi:
- wynajem maszyn budowlanych,
- naprawa maszyn budowlanych,
- serwis maszyn i urządzeń,
- sprzedaż elektronarzędzi,
- naprawa elektronarzędzi.

Maszyny, które obejmuje nasza oferta to między innymi agregaty malarskie, szpachlarskie, agregaty tynkarskie i prądotwórcze, pompy do betonu, betoniarki, mieszarki, mieszadła czy kompresory. Proponujemy również odkurzacze, szlifierki, zacieraczki czy torkretnice.

Dodatkowo rozważamy propozycję serwisu pozostałych maszyn budowlanych, jak i elektronarzędzi budowlanych. Serwisujemy również przekładnie i dorabiamy części do maszyn, które zakończyły już swoją produkcję. Potrzebujemy w tym celu jedynie starą część na wzór czy rysunek techniczny. Wykonujemy również modyfikacje maszyn.

Zachęcamy Państwa do nawiązania korzystnej współpracy z firmą Maszynowy24 z Głuchowa Górnego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Damian
Regularnie korzystam z ich oferty i jestem jak najbardziej zadowolony. Często wypożyczam od nich agregaty malarskie i tynkarskie.
D
Daniel
Posiadają w swojej ofercie dobrze wykonane elektronarzędzia. Z całą pewnością spełniają swoje zadanie w stu procentach.