"Asmet" Konsorcjum Meble i Urządzenia ze Stali Nierdzewnej

stacje higieny suszarki butów myjki meble nierdzewne gastronomiczne okapy zlewy

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
ul. Słowackiego 13, 55-120 Oborniki Śląskie dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 750 974
kontakt@firma-asmet.com.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY:
713992655
601750974
biuro@firma-asmet.com.pl
DZIAŁ PRODUKCJI:
508453435
http://www.firma-asmet.com.pl
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 13, 55-120 Oborniki Śląskie dolnośląskie

Informacje

O nas
- Zakładów przemysłu spożywczego, chemicznego, metalowego i - innych
- Placówek medycznych: szpitale, kliniki, gabinety lekarskie, - sanatoria
- Infrastruktury turystycznej
- Lokali gastronomicznych: restauracje, bary, stołówki
- Obiektów użyteczności publicznej: kempingi, stacje benzynowe, parkingi, pływalnie, kąpieliska, obiekty sportowych i inne
- Budynków administracyjnych
Zapleczy socjalnych

Dzięki szerokiemu zainteresowaniu użytkowników, systematycznie rozwijamy
i udoskonalamy nasze wyroby, zadowalając najbardziej wymagających odbiorców nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach (np. Niemcy, Francja, Włochy).

Nasze wyroby wykonane są z certyfikowanej stali nierdzewnej przeznaczonej specjalnie do pracy w określonych warunkach oraz posiadających odpowiedni szlif i wykończenie. Spełniają wymagania i normy odpowiednie dla wyrobów przeznaczonych np. do kontaktu z żywnością, pracy w agresywnym środowisku chemicznym czy pracy w sterylnych warunkach. Gwarantujemy solidne wykonanie i gwarancje jakości na długie lata.
Opis działalności
Firma ASMET jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 1990 roku oferuje wysokiej jakości wyroby ze stali szlachetnej do wyposażenia.
Produkty i usługi
Firma Asmet od 1990 roku oferuje produkty ze stali szlachetnej, znajdujące swoje zastosowanie w wielu branżach. Lata działalności pozwoliły nam na zdobycie zaufania wielu klientów. Stawiamy na stały rozwój oraz sprzedaż wyrobów najwyższej jakości, które są zgodne ze standardami UE oraz HACCP. Wykwalifikowani pracownicy zawsze służą pomocą.


Oferta skierowana jest do zakładów przemysłu spożywczego, chemicznego, metalowego, placówek medycznych oraz do lokali gastronomicznych. Na specjalne życzenie klientów realizujemy zamówienia pod wymiar, wykonane według indywidualnych potrzeb. Nasze stalowe wyroby idealnie sprawdzą się jako profesjonalne wyposażenie restauracji, dzięki czemu serwis gastronomiczny będzie mógł pracować na najwyższym poziomie.


Całościowo wyposażymy kuchnie i pracownie gastronomicznew profesjonalne okapy ze stali nierdzewnej, meble oraz urządzenia grzewcze i chłodnicze, stoły do obróbki wstępnej i właściwej, stoły do rozmrażania i filetowania. Zaopatrzymy restauracje w stoły z płytą grzewczą oraz zabudowy do piekarników.


Dysponujemy szerokim asortymentem produktów niezbędnych w branży przemysłowej - są to między innymi stoły, blaty, szafki, wózki transportowe i wiele innych. Dostępne są również urządzenia i meble sanitarne, takie jak kabiny, umywalki czy zlewy. Dodatkowo polecamy wysokiej jakości systemy odpływowe, drzwi przemysłowe, techniczne i specjalistyczne oraz urządzenia dezynfekcyjne.


Posiadamy także szeroką gamę produktów ze stali nierdzewnej do wyposażenia szatni. Oferujemy całe zestawy, jak również możliwość zakupu skrytki na rzeczy prywatne czy zsypów na odzież. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdą Państwo listwy, poręcze czy odbojnice ze stali nierdzewnej, a także meble nierdzewne z płytą z tworzywa sztucznego oraz meble elektropolerowane.


Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksową i rzetelną realizację zamówień.
Marki i specjalizacje
Biurka i stanowiska komputerowe ze stali nierdzewnej
Blaty nierdzewne gastronomia
Dozowniki, podajniki, stojaki ze stali nierdzewnej
Grille
Kosze na śmieci
Kuchnie i pracownie gastronomiczne
Ławki i wieszaki szatniowe
Maty dezynfekcyjne
Myjki butów i fartuchów
Nóżki ze stopkami do mebli
Okapy gastronomiczne
Panele higieniczne, zlewy rynnowe, umywalki
Podstawy, podesty i taborety
Pojemniki dla gastronomii
Pojemniki na dezynfekanty
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń