Centrum przyczep we Wrocławiu

Kompleksowa oferta przyczep!

Przyczepy samochodowe
Główna 2 A, 51-180 Psary dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 827 685
Adres korespondencyjny
Główna 2 A, 51-180 Psary dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Centrum przyczep to firma świadcząca swoje profesjonalne usługi w miejscowości Radziądz na terenie województwa dolnośląskiego od 2005 roku. osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Marcin Połowczuk.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wynajem oraz sprzedaż przyczep, a także części i akcesoriów do nich. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm. Możemy Państwu zaproponować wynajem bądź zakup przyczep jedno- i dwuosiowych. Proponujemy również przyczepy kryte plandekami i odkryte, a także lawety. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oferujemy różne rodzaje przyczep.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również produkcję specjalistycznych przyczep. Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie, ponieważ usługi świadczymy nieprzerwanie od ponad 15 lat.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny, a przede wszystkim profesjonalny serwis zakupionych bądź wypożyczonych u nas przyczep. Podejmujemy się przeprowadzania remontów, a także przeglądów okresowych przyczep lekkich, a także ciężarowych.

Naprawiamy również plandeki i stelaże do przyczep. Dla nas priorytetem jest zadowolenie Klientów w związku z czym oferujemy usługę przechowywania przyczep.

Zarówno dla nowych, jak i dla stałych Klientów naszej wypożyczalni przygotowaliśmy możliwość rozłożenia należności na korzystne raty. Ponadto gwarantujemy wiele atrakcyjnych rabatów i promocji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji dotyczących oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń