Freekids s.c.

Bezpieczeństwo i radość dzieci są naszymi głównymi celami.

Projektowanie i montaż placów zabaw
55-106 Trzęsowice 32 dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(71) 312 72 50
Adres korespondencyjny
55-106 Trzęsowice 32 dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Free Kids powstała w 2010 roku. Siedziba znajduje się w Trzęsowicach, w województwie dolnośląskim. Właścicielami są Artur Gąsiorek i Zbigniew Andruszewski.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem placów zabaw dla dzieci. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej kwestii. Przedsiębiorstwo Free Kids działa na rynku już od dziesięciu lat. Przez ten czas daliśmy się poznać jako solidna firma i zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm. Stosujemy system modułowy, który pozwala na stworzenie placu z dowolnych elementów. Mamy szeroki wybór wzorów i kolorów. Doskonale znamy gust dzieci i wiemy jak spełnić oczekiwania inwestorów. Wykonywane przez nas zestawy zabawowe są w pełni bezpieczne.

W zakres naszej oferty wchodzą:
- zestawy drewniane,
- zestawy metalowe,
- zestawy sportowe,
- urządzenia linowe,
- urządzenia tematyczne,
- huśtawki wahadłowe,
- huśtawki wagowe,
- piaskownice,
- urządzenia komunalne,
- regulaminy.

Wśród urządzeń komunalnych należy wymienić różnego typu ławki. Wykonujemy ławki drewniane, stalowe, młodzieżowe, skośne, z oparciem lub bez. Oferujemy kosze na śmieci i stojaki na rowery. Nasze place mogą być wyposażone w karuzele, urządzenia sprawnościowe czy bujaki. Budujemy domki dla dzieci, altanki, kosze do koszykówki oraz urządzenia fitness. Uzupełnieniem naszej oferty jest serwis placów zabaw.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Free Kids.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
dzbartek
Witam serdecznie. Chciałem gorąco polecić ofertę przedsiębiorstwa Free Kids. Zleciliśmy im budowę placu zabaw dla dzieci. Wszystkie prace zostały zakończone w terminie, a plac w zupełności nas satysfakcjonuje.