Gospoda Pod Kogutem Milena Gąsiorek

Organizacja imprez okolicznościowych

Organizacja imprez i konferencji
55-106 Trzęsowice 32 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
660 884 084
669351103
Może cię zainteresować
Gospoda Pod Kogutem Milena Gąsiorek

Informacje

Opis działalności
Prowadzona przez nas Gospoda Pod Kogutem znajduje się w Trzęsowicach, w powiecie trzebnickim, w województwie dolnośląskim. Zlokalizowana jest ona na terenie Gór Kocich, pośród lasów oraz nad urokliwym stawem. Działa ona od 2013 roku.
Produkty i usługi
Gospoda Pod Kogutem jest doskonałym miejsce na organizację imprez okolicznościowych, a także imprez firmowych i spotkań plenerowych. Jesteśmy w stanie zorganizować ślub w plenerze, grilla firmowy czy ognisko nad stawem. Ponadto zapewniamy smaczną, domową kuchnię.

Można u nas również spędzić weekend i odpocząć od miejskiego zgiełku. Zachęcamy również do łowienia ryb, przejażdżki rowerowej lub wybrania się na grzyby. Posiadamy duży plac zabaw, gdzie dzieci mogą bawić się całymi dniami.

W naszej restauracji serwujemy niemodyfikowaną, zdrową żywność. Codziennie dla naszych gości przygotowujemy specjalne potrawy z ekologicznych produktów, które w większości dobieramy u lokalnych dostawców.

Osobom chcącym zorganizować u nas wesele zapewniamy fachowe doradztwo konsultantki ślubnej. Dzięki pięknemu, zadbanemu terenowi wokół restauracji można zorganizować u nas również ślub plenerowy, wykorzystując wodę, zieleń i nasz zadbany ogród.

Dodatkowo oferujemy noclegi w naszych domkach letniskowych.

Serdecznie zapraszamy do Gospody Pod Kogutem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń