Zemd Technika dźwigowa

Naprawa i montaż wind

Windy i urządzenia dźwigowe
ul. Milicka 30, 55-100 Trzebnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 387 28 61
Adres korespondencyjny
ul. Milicka 30, 55-100 Trzebnica dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma ZEMD-TECHNIKA DŹWIGOWA znajduje się w Trzebnicy, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się naprawą, konserwacją oraz montażem dźwigów towarowych i osobowych. Działalność prowadzimy od 1974 roku . Obsługujemy zarówno stare, jak i nowoczesne widny. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma ZEMD-TECHNIKA DŹWIGOWA swoje usługi dostosowuje do zmieniających się potrzeb rynku oraz nowoczesnego budownictwa. Nasze główne usługi to projekty i montaż dźwigów zwanych inaczej windami. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży. Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami, instytucjami, firmami i Klientami indywidualnymi. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest niezawodna obsługa dźwigów możemy zaoferować szeroki zakres usług.

Obsługujemy:
- dźwigi osobowe,
- dźwigi osobowo-towarowe,
- dźwigi towarowe,
- dźwigi towarowe małe,
- urządzenia do przewozu osób niepełnosprawnych,
- platformy schodowe,
- dźwigi hydrauliczne.

Zajmujemy się wykonaniem projektu, a także montażem urządzeń i platform dla osób niepełnosprawnych. Sprzęt spełnia wszystkie wymagania oraz normy bezpieczeństwa. Możemy zająć się nie tylko budową nowych wind, ale również modernizacją starych. Naszym Klientom doradzamy, jakie rozwiązania byłyby najkorzystniejsze podczas remontu dźwigu i jakie mamy możliwość w danym budynku. Przeglądy wykonane przez naszych specjalistów pozwalają określić, jakie jest zużycie poszczególnych podzespołów i które z nich należałoby, by wymienić, aby winda była w pełni bezpieczna.

Kontrolujemy i naprawiamy również windy szpitalne. Prowadzimy pogotowie dźwigowe przez całą dobę. W razie awarii windy jak najszybciej przybywamy na miejsce.

Każdy dźwig, który projektujemy jest dopasowany do możliwości oraz elewacji budynku. Posiadamy niezbędne materiały takie jak urządzenia oświetleniowe, poręcze i podłogi.

Zapraszamy do kontaktu z firmą ZEMD-TECHNIKA DŹWIGOWA z Trzebnicy oraz na naszą stronę www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń