Organizacja usług turystycznych Górnicki Daniel Górnicki

Zorganizujemy wyjątkowe wczasy

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Świdnicka 3A, 58-330 Jedlina-Zdrój dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(74) 885 51 74
Adres korespondencyjny
ul. Świdnicka 3A, 58-330 Jedlina-Zdrój dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Organizacja usług turystycznych Górnicki to firma, której właścicielem jest Daniel Górnicki. Działalność istnieje od piętnastu lat i zlokalizowana jest w Jedlinie-Zdroju na terenie województwa dolnośląskiego. Firma oferuje zorganizowane wycieczki na terenie całej Europy.
Produkty i usługi
Zajmujemy się organizacją niezapomnianych wakacji dla całej rodziny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Najważniejsze jest dla nas Państwa bezpieczeństwo, dlatego o nie dbamy w pierwszej kolejności. Każdy z naszych uczestników objęty jest podstawowym ubezpieczeniem, które można dowolnie rozwijać zgodnie z własnymi potrzebami.

Kierunki, do których się udajemy to między innymi:
- Chorwacja,
- Macedonia,
- Francja,
- Czarnogóra,
- Włochy.

Ponadto oferujemy także organizację zielonych szkół. Wyjeżdżamy na ciekawe wycieczki z dziećmi. Zapewniamy im pełną opiekę oraz niezliczone atrakcje. Na naszych wycieczkach będą bawić się wspaniale zarówno dziewczynki, jak i chłopcy w każdym wieku.
Nasze podróże zorganizowane są w taki sposób, by bezpiecznie i z uśmiechem zwiedzić kraj bez konieczności pośpiechu. Staramy się również, by ceny wycieczek nie były zaporowe i przystępne dla każdego.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Organizacja usług turystycznych Górnicki, której siedziba mieści się w Jedlinie-Zdrój na terenie województwa dolnośląskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Izka
Wspaniałe organizacja wycieczek. Zwiedziliśmy z żoną Chorwację i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na kolejne wakacje wybieramy się z tą samą firmą.