Entrack-Pol Sp. z o.o.

Szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów do sprzętu budowlanego

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Zbożowa 1, 56-120 Brzeg Dolny dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(71) 740 00 28
sprzedaż
609799400
ryszard@entrack.pl
sprzedaż
609799862
tomasz@entrack.pl
sprzedaż
666938821
marcin@entrack.pl
logistyka
665790073
anna@entrack.pl
Adres korespondencyjny
ul. Zbożowa 1, 56-120 Brzeg Dolny dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Jako firma Entrack oferujemy szeroki wybór części zamiennych do maszyn budowlanych. Posiadamy oddziały na terenie Szwecji, Finlandii i Włoch. Nasza siedziba mieści się w Brzegu Dolnym, na terenie Jako firma Entrack oferujemy szeroki wybór części zamiennych do maszyn budowlanych. Posiadamy oddziały na terenie Szwecji, Finlandii i Włoch. województwa dolnośląskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza propozycja została zbudowana na bazie ponad 40-letniego doświadczenia. Oferujemy rozwiązania nie tylko wydajne, ale także przystępne cenowo. Głównym profilem naszej działalności są akcesoria oraz części zamienne do różnego rodzaju koparek.

Korzystamy z propozycji najnowszych rozwiązań na rynku, jednak w naszej propozycji nie brakuje także standardowych propozycji. Oferujemy m.in.:
lemiesze
płaskowniki
pręty
śruby do lemieszy
nakrętki do lemieszy
lemiesze haft arrow
lemiesze przykręcane
lemiesze bazowe
łyżki
osprzęt do koparek

Nasza oferta pozwala wyposażyć dowolną koparkę w dodatkowy osprzęt, dzięki któremu ta może poszerzyć ilość swoich zastosowań. Oprócz tego, proponujemy również:
podwozia gąsienicowe
łańcuchy
rolki jezdne
rolki podtrzymujące
koła napinające
koła napędowe
gąsienice gumowe
płytki jezdne
systemy zębowe

Nasze produkty dostępne są w różnego rodzaju rozmiarach i wariantach. Przykładem mogą być chociażby łyżki do koparki, można je wymienić na frezy do asfaltu z naszej oferty. Na naszej stronie internetowej znajdziecie dziesiątki produktów. Można się z nami skontaktować w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych produktów, usłyszeć opinie o nich oraz skorzystać z fachowego doradztwa.

Zapraszamy do kontaktu Klientów zdecydowanych na solidne, sprawdzone rozwiania od znanych i cenionych marek z branży.
Marki i specjalizacje
Oferujemy podwozia marki NTP Nordic Track Parts do maszyn gąsienicowych, osprzęt, lemiesze, zęby do maszyn: CATERPILLAR (CAT), CASE, KOMATSU, VOLVO, ATLAS, JCB, JOHN DEREE, NEW HOLLAND, LIEBHERR, DAEWOO, HITACHI, KOBELCO.

W ciągłej sprzedaży mamy:
- części do podwozi maszyn budowlanych
- zęby, adaptery, zabezpieczenia
- lemiesze, płaskowniki,ślizgi, segmenty, osłony
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maurycy
Polecam serdecznie. Warunki współpracy z firmą Entrack są naprawdę korzystne. Są w stanie przystosować swoje wyroby do potrzeb Klienta.
A
Arnold
Pełen profesjonalizm. Jako właściciel firmy budowlanej musiałem w końcu zaopatrzyć się w osprzęt do koparek. W ich ofercie znalazłem wiele ciekawych propozycji, dzięki którym przy użyciu koparki, mogę wykonać kilka różnych prac. Polecam.