Entrack-Pol Sp. z o.o.

NTP - PODWOZIA DO KOPAREK: ŁAŃCUCHY, GĄSIENICE, ROLKI, KOŁA, PŁYTKI JEZDNE

ul. Zbożowa 1, 56-120 Brzeg Dolny dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 740 00 28
sprzedaż
609799400
ryszard@entrack.pl
sprzedaż
609799862
tomasz@entrack.pl
sprzedaż
666938821
marcin@entrack.pl
logistyka
665790073
anna@entrack.pl
Adres korespondencyjny
ul. Zbożowa 1, 56-120 Brzeg Dolny dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Nasze przedsiębiorstwo Entrack-Pol, oprócz sprzedaży wysokiej jakości osprzętu i części zamiennych do maszyn budowlanych, zajmuje się także sprzedażą wyrobów stalowych. Nasza siedziba mieści się w Brzegu Dolnym, na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Produkujemy wysokiej jakości wyroby stalowe dla przemysłu budowlanego. To różnego rodzaju elementy, produkowane w najlepszych hutach stali na terenie całej Europy. Istnieje możliwość dostosowania ich do potrzeb naszych Klientów.

Oferujemy miedzy innymi produkty takie jak:
Lemiesze jednokrawędziowe
Lemiesze dwukrawędziowe
Płaskowniki
Pręty
Lemiesze half arrow
Lemiesze przykręcane
Lemiesze bazowe
Śruby i nakrętki do lemieszy
Osłony łyżki
Stal drogowa

Każdy z produktów przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości. Takie działanie ma na celu zapewnienie najlepszych dostępnych rozwiązań naszym Klientom. Jesteśmy firma o zasięgu międzynarodowym, co świadczyo poziomie naszych usług.

Warto także wspomnieć, iż nasza oferta to także osprzęt i części zamienne do różnego rodzaju maszyn budowlanych, w szczególności koparek i ładowarek. Produkty te mogą sprawić, iż dzięki wymianie Wasze urządzenia zyskają nowe funkcje.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.
Certyfikaty
Firma ENTRACK jest jednym z największych importerów i dystrybutorów elementów jezdnych podwozi gąsienicowych w Skandynawii i Polsce.Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części do maszyn budowlanych oraz cały szereg oddziałów na terenie Skandynawii, Włoch i Polski jest gwarantem najlepszej jakości oraz najatrakcyjniejszych cen na rynku.Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami elementów jezdnych (łańcuchów, płytek, rolek, kół napędowych i napinających) do koparek i spycharek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń