Łp Auto Detailing Łukasz Piechocki

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
56-120 Pysząca 16B dolnośląskie
(19 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(3)

Informacje

Łp Auto Detailing Łukasz Piechocki działa w branży Stacje obsługi i warsztaty samochodowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim w miejscowości Pysząca.
Firmę Łp Auto Detailing Łukasz Piechocki znajdziesz pod adresem 56-120 Pysząca 16B. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Łp Auto Detailing Łukasz Piechocki oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(19 opinii) napisz opinię
A
Adrian
Witam wszystkich serdecznie. Polecam zakład z czystym sumieniem pełen profesjonalizm samochód dwa dni przed terminem szok w dzisiejszych czasach!. Naprawa wykonana profesjonalnie zero śladu po uszkodzeniu. Polecam naprawdę warto.
A
Adam
Łukasz Piechocki jest wspaniałym specjalistą, uszkodzony błotnik i zderzak były naprawione bezbłędnie, w dodatku do tego o jeden dzień szybciej od terminu, który Pan Łukasz podał pierwotnie. W poniedziałek przywiozłem auto, w środę po pracy odebrałem. Dodaję zdjęcia przed i po naprawie, bardzo dobra robota!
R
Robert
Pan Łukasz to profesionalista w tym co robi, ciężko znaleźć tak solidnego i uczciwego blacharza - lakiernika. Niestety moje auto to był ciężki przypadek blacharsko - lakierniczy i to co zrobił i naprawił Pan Łukasz to naprawdę kawał dobrej roboty. Polecam bo warto i ten uśmiech na twarzy przy odbiorze auta bezcenny.
E
Eryk
Polecam pełen profesjonalizm.
B
Bogdan
Dzień dobry polecam zakład z czystym sumieniem, moje auto zostało przetarte po całym boku po naprawie ani śladu. Miła atmosfera, zdjęcia z naprawy samochodu od początku do końca widać uczciwą naprawę bez środków pośrednich. Dodatkowy atut przy odsprzedaży samochodu dokumentacja zdjęciowa z naprawy. Pozdrawiam i dziękuję panie Łukaszu.
J
M
Jolanta Mirek
Polecam w 100% bardzo dobry zakład blacharsko-lakierniczy. Naprawialiśmy u pana Łukasza samochód około 6 miesięcy temu i kupiliśmy również u pana Łukasza auto przywiezione z Niemiec, które użytkujemy bez żadnych zastrzeżeń. Obie transakcje wzorowe polecamy z czystym sumieniem.
M
Marcel
Dzień dobry profesjonalny zakład z bardzo przyjazną atmosferą oraz profesjonalnym podejściem jak i do klienta tak i do auta. Polecam z czystym sumieniem opłacało się auto prowadzić z Rawicza do pana Łukasza.
K
Kacper
Dzień dobry polecam zakład z czystym sumieniem pacjent Jaguar 2017 rok po bandzie cała strona, naprawa wykonana bardzo profesjonalnie zero śladu. Kupiony tylko przedni błotnik reszta naprawiona gdzie nie idzie znaleźć miejsca,że było naprawiane. Dodatkowo posiadam dokumentację z naprawy od podstaw do samego końca mega doświadczenie z zakładem. Dziękuję panie Łukaszu za miłą współpracę i naprawę samochodu na tak wysokim poziomie.
A
A
Aneta Andrzej
Dzień dobry opinia pomagająca osobą szukającym bardzo dobrego zakładu z usługą na bardzo wysokim poziomie. Naprawa naszego samochodu wymiana tylnych reperaturek, wymiana progów i naprawa po kolizji przodu. Samochód wygląda jak nowy nie ma się czego czepić, a co naj ważniejsze mamy zdjęcia z naprawy samochodu. Polecamy naprawdę aż człowiek w szoku iż w dzisiejszych czasach są zakłady z uczciwym podejściem do klienta.
S
Sławomir
Zakład godny zaufania z rzetelnym podejściem do klienta. Samochód wygląda jak by nigdy nic się nie stało zero śladów naprawa na bardzo wysokim poziomie i do tego poprawiony babol z ASO. Naj większe uznanie i zaparcie tchu są kaski motocyklowe z PRL, które zostały naprawione na pęknięciach i polakierowane wyglądają OBŁĘDNIE !! Pan Łukasz to fachowiec i mistrz w swoim fachu. Kaski mogą służyć za ozdoby bo naprawdę są jak lustro. Polecam firmę naprawdę sama laweta i jej lakierowanie zwala z nóg i ukazuje zdolności pana Łukasza.
T
Tomasz
Profesjonalny zakład, który zajmuje się również stylizacja koloru samochodu. Oddaliśmy busa Ducato 2009 rok z łuszcząca się kabiną - standard w tym modelu, podczas rozmowy powiedzieliśmy, że fajnie by było jak by już nie wyglądał standartowo i odebraliśmy naszego busa w pełnym zaskoczeniu, że nawet nie wiedzieliśmy że to nasz. Kolor biały z akcentami maską i cały gril do spodu czarne z akcentem pasowym z boku Orange Elektric, w białych zderzakach obwódki lamp dziennych również Orange Elektric, klamki i lusterka białe z wstawkami Orange Elektric. Profesjonalna firma , która wychodzi klientowi na przeciw z bardzo wysokimi progami gdzie klienta wygląd samochodu przerasta. Dziękujemy bardzo na busa nie idzie się napatrzeć, a przy nim nawet nasze 2 letnie BMW nie robi przy nim takiego wrażenia.
A
J
Anna Jacek
Dzień dobry chcieliśmy wystawić opinię po dłuższym czasie z braku czasu na co dzień. Polecamy zakład z czystym sumieniem, na początku się wachaliśmy z innymi propozycjami ale po dłuższym zastanowieniu się to był jedyny zakład wystawiający wycenę od A do Z, inni podawali orientacyjne ceny z dołączeniem mówiąc dogadamy się czyli wielka nie wiadoma. Naprawa wykonana na bardzo wysokim poziomie, posiadamy dokumentację z naprawy, wymiana objęła cały bok z wymianą progu i tylnego błotnika. Zero śladu ,że było robione co kolwiek na aucie POLECAMY BO NAPRAWDĘ WARTO.
R
Rafał
Polecam bardzo profesjonalny zakład.
A
R
Aleksandra Rafał
Dzień dobry wystawiam opinie niezależna dla ludzi zainteresowanych naprawą blacharsko-lakierniczą. Mój samochodzik volkswagen polo 2008 rok korozja na progach dwa lata temu nie dostał przeglądu i nie miłe zdziwienie. Oddaliśmy samochód we Wrocławiu do zakładu X na wymianę progów i przednich błotników korozja na dole błotników. Samochód został naprawiony i oddany cieszyliśmy się ,że mamy to zrobione. Jak się okazało po nie spełnia dwóch latach powtórka z rozrywki negatyw na przeglądzie korozja progów i pianka montażowa, na błotnikach widzieliśmy, że się pokazuje nie ukrywaliśmy rozczarowania. Nie stety auto znów musiało wylądować w zakładzie na dzień dzisiejszy polecamy pana Łukasza i wiemy,że teraz mamy zrobione. Dostaliśmy zdjęcia z wyciętych progów, ogrom korozji w środku, dostaliśmy zdjęcia na usunięcie korozji przez piaskowanie, uzupełnienie brakujących blach w środku. Zdjęcia nowych progów na samochodzie, konserwacji w środku, nowe błotniki stare połatane leżały w bagażniku do wglądu. Dostaliśmy naprawdę kawał dobrej roboty w bardzo rozsądnych pieniądzach w stosunku do innych. Polecamy z czystym sumieniem szkoda tylko, że tak mało jest profesjonalnych zakładów z sympatycznym podejściem do klienta i bez nastawienia na oszustwa.
A
Aneta
Polecam bardzo profesjonalny zakład po samochodzie ani śladu, że była przygoda a co naj ważniejsze również zniknęła nie dogodność po innym zakładzie gdzie wszystko było widać i kolor nie pasował. Zderzak mimo pęknięć i brakującej części został naprawiony i wygląda jak nowy to się nazywa sztuka, a do tego jeszcze mam zdjęcia z naprawy. POLECAM do tego posługa na najwyższym poziomie.
R
Robert
Pan Łukasz to profesionalista w tym co robi, ciężko znaleźć tak solidnego i uczciwego blacharza - lakiernika. Niestety moje auto to był ciężki przypadek blacharsko - lakierniczy i to co zrobił i naprawił Pan Łukasz to naprawdę kawał dobrej roboty. Polecam bo warto i ten uśmiech na twarzy przy odbiorze auta bezcenny. Osobą zainteresowanym mogę udostępnić zdjęcia z naprawy.
K
Kacper
Polecam dziś odebrałem busa z wymienionymi stopniami, progami, nadkolami piękna robota wygląda jak nowy i mam na wszystko dokumentację z naprawy. Polecam i dziękuję bardzo za naprawę
Z
Zenek
Witam wystawiam opinie jak naj bardziej zasłużoną ponieważ auto naprawione naprawdę na bardzo wysokim poziomie szczerze mówiąc lepiej się już nie da. Mając doświadczenia w życiu z innymi zakładami od pana Łukasza odebrałem 4 samochody naprawione bez żadnych zastrzeżeń w różnych odstępach czasowych więc moja opinia jest rzetelna i na pewno nie będę już szukał nikogo innego . Rzadko się zdąża żeby naprawy były wykonywane pod miernik i nie było się o co czepić. Polecam dla osób, które chcą mieć auto naprawione jak należy bez żadnej ściemy i niczego nie ukrywania.
A
Andrzej
100% polecenia wymiana progów i reperaturek tylnych błotników wykonane precyzyjnie zero śladu po naprawie. Auto wygląda idealnie jak by nic nigdy nie było robione POLECAM naprawdę warto i ciężko o tak dobrego blacharza - lakiernika.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.