Okno-Piast Wołów. Sp. z o.o.

Producent stolarki PCV i aluminium

Okna
ul. Ścinawska 49, 56-100 Wołów dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 389 24 77
Okno-Piast Wołów. Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Okno-Piast Wołów znajduje się w Wołowie, w województwie dolnośląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Okno-Piast Wołów jest produkcja stolarki. Klientom oferujemy estetyczny, funkcjonalny, nowoczesny produkt, który zachowuje swoje właściwości użytkowe i techniczne przez długie lata. Zapewniamy szeroki wybór zarówno stolarki okiennej, jak i stolarki drzwiowej. Przygotowaliśmy liczne propozycje, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Stolarkę wykonujemy w oparciu o najnowocześniejszy system bezołowiony „GreenLine”. Ponadto materiały dostarczają nam światowej klasy partnerzy, co w połączeniu z doświadczonym zespołem pracowników i nowoczesnym parkiem maszynowym jest gwarantem wysokiej jakości oferowanych Państwu wyrobów.

Oferta firmy Okno-Piast Wołów to przede wszystkim:
- okna,
- drzwi,
- rolety nadstawne,
- rolety zewnętrzne,
- rolety montowane pod nadproża,
- bramy garażowe,
- parapety.

Z bram garażowych dysponujemy bramami segmentowymi i rolowanymi. Nie zabraknie u nas też bram przemysłowych. Dodatkowo oferujemy parapety PCV, zewnętrzne i z aglomarmuru. Uzupełnienie oferty stanowią akcesoria, w tym nawiewniki, okucia i szprosy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Okna-Piast Wołów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń