Transbudclean Norbert Majer

Usługi wykończeniowe świadczone przez profesjonalistów

Wykańczanie wnętrz
Rynek 20/4, 56-100 Wołów dolnośląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(3 opinie) napisz opinię
Transbudclean Norbert Majer

Informacje

Opis działalności
Nasza firma budowlano-remontowa mieści się w Wołowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Jako Transbudclean wyrobiliśmy o sobie opinie profesjonalistów na rynku niemieckim. Zajmujemy się usługami remontowymi oraz wykończeniowymi, jednak podejmujemy się także wykonawstwa usług sprzątających. Właścicielem firmy jest Norbert Majer.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi wykończeniowe, w ramach których podejmujemy się wykonania remontów domów, lokali usługowych oraz biur.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz najwyższej jakości materiałami, które przekładają się na efekty naszej pracy. Każdy Klient otrzymuje od nas to, czego oczekiwał.

Oferujemy:
- malowanie
- szpachlowanie
- zakładanie sufitów podwieszanych
- tynkarstwo
- zakładanie tapet
- wymiana podłóg
- oraz wiele innych

Dodatkowym atutem naszej firmy jest własne zaplecze transportowe, dzięki któremu każdy z naszych Klientów może skorzystać także z propozycji, takiej jak transport materiałów budowlanych lub przeprowadzka.

Zatrudniamy wielu wykwalifikowanych fachowców, którzy są także w stanie doradzić Państwu, w doborze najlepszych pomysłów w realizacji Waszych pomysłów.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi sprzątające, które świetnie łączą się z naszym głównym profilem działalności. Możemy posprzątać po budowie lub remoncie, jak również podjąć się sprzątania lokali, biur i mieszkań według ustalonego harmonogramu.

Zapraszamy do kontaktu.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Podjęli się realizacji prac wykończeniowych w moim domu. Przedstawiłem im swoje pomysły, a oni znaleźli odpowiednie rozwiązania, dzięki którym mogłem je zrealizować. Polecam.
F
Franciszek
Polecam serdecznie. Wykonali remont mojego mieszkania w ekspresowym tempie. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, cena również byłą korzystna.
M
Marek
Pełen profesjonalizm. Firma regularnie, zgodnie z harmonogramem czyści biuro, w którym pracują moi pracownicy. Nigdy jeszcze nie usłyszałem zażalenia na jakość ich usług.