Zespół Opieki Zdrowotnej w Św. Katarzynie

ZOZ posiada Ośrodek Zdrowia w Świętej Katarzynie i Ośrodek Zdrowia w Siechnicach

ul. Żeromskiego 1, 55-010 Święta Katarzyna dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(71) 311 62 99
Adres korespondencyjny
ul. Żeromskiego 1, 55-010 Święta Katarzyna dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie jest dynamicznie rozwijającą jednostką medyczną na terenie Gminy Siechnice. ZOZ posiada w swoich strukturach Ośrodek Zdrowia w Świętej Katarzynie i Ośrodek Zdrowia w Siechnicach, w których zatrudnia profesjonalną kadrę medyczną a wśród nich lekarzy specjalistów, pielęgniarki posiadające doświadczenie, wiedzę medyczną oraz zrozumienie dla pacjentów.
Produkty i usługi
Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie jest prywatną przychodnią lekarską, oferującą wysokiej jakości usługi medyczne.

Poradnia chirurgiczna przeprowadza proste, ambulatoryjne zabiegi w ramach tzw. chirurgii jednego dnia, która nie wymaga pozostania pacjenta w placówce - zaraz po zabiegu może się on udać do domu. W ofercie poradni znajdują się takie usługi jak wycinanie guzków, znamion skórnych, tłuszczaków czy kaszaków. Wycięte znamiona odsyłane są do badania celem zdiagnozowania pod kątem ewentualnych zmian nowotworowych.

Posiadamy również poradnię ortopedyczną. Prowadzimy konsultacje ortopedyczne, kontrole radiologiczne i badania USG narządów ruchu. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie dolegliwości oraz iniekcje okołostawowe.

ZOZ oferuje również leczenie rehabilitacyjne. Nasz zespół to energiczni, młodzi fizjoterapeuci, stale dokształcający się na licznych szkoleniach i specjalistycznych kursach. Dostęp do nowoczesnego sprzętu sprawia, że rehabilitacja w naszej placówce znacznie przyśpiesza powrót do zdrowia i zapewnia odpowiednią profilaktykę.

Przychodnia w Świętej Katarzynie przyjmuje pacjentów także do swojej poradni neurologicznej. Schorzenia na tle obwodowego układu nerwowego są bardzo rzadkie, a każdy przypadek wyjątkowy. Lekarze przychodni ZOZ to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również ludzie obdarzeni empatią, wrażliwością i współczuciem dla cierpienia ludzi. Zawsze dokładają wszelkich starań, aby zwalczać zaburzenia na tle neurologicznym i podnosić jakość życia pacjenta.

Posiadamy nowoczesną kriokomorę - urządzenie wykorzystywane do obniżenia temperatury tkanek. Wykorzystywane jest ono do leczenia stanów zwyrodnieniowych, chorób kości, oparzeń, a nawet ostrych chorób stawów i mięśni. Pacjent poddawany jest profilaktycznie podstawowym badaniom i wyposażany w specjalny strój, zapewniający najlepsze warunki leczenia.

ZOZ w Świętej Katarzynie zaprasza wszystkich potrzebujących do korzystania z szerokiego wachlarza usług medycznych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Milicz, Oleśnica, Strzelin, Trzebnica, Wrocław, Góra, Środa Śląska, Wołów, Oława

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń