Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie

Diagnostyka i leczenie pacjentów w każdym wieku

Praktyka lekarska
ul. Żeromskiego 1, 55-010 Święta Katarzyna dolnośląskie
(12 opinii) napisz opinię
Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie

Informacje

Opis działalności
Zespół Opieki Zdrowotnej to przychodnia ze Świętej Katarzyny, prowadząca również filię w Siechnicach, w województwie dolnośląskim. Powstała w 1994 roku i od tego czasu zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną. Oferuje usługi medyczne w ramach kontaktu z NFZ oraz usługi płatne.
Produkty i usługi
Problemy ze zdrowiem dotykają ludzi w każdym wieku, dlatego Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie zajmuje się pomocą medyczną na rzecz dzieci i osób dorosłych. Przychodnia m.in. zapewnia podstawową opiekę medyczną lekarza medycyny rodzinnej, pediatry oraz pielęgniarki i położnej. W przychodni mieści się gabinet zabiegowy, gdzie wykonywane są wlewy, iniekcje oraz takie badania jak EKG. Pomoc udzielana jest nie tylko w dni robocze, ale również w weekendy i święta, także w nocy.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie oferuje również diagnostykę i leczenie w specjalistycznych poradniach. Są to:
-poradnia chirurgiczna,
-poradnia dla dzieci,
-poradnia dla kobiet,
-poradnia laryngologiczna,
-poradnia medycyny pracy,
-poradnia neurologiczna,
-poradnia ogólna,
-poradnia okulistyczna,
-poradnia ortopedyczna,
-poradnia rehabilitacja.

Pacjenci mogą też skorzystać z opieki w poradni stomatologicznej.

Do badań wykonywanych w przychodni zaliczają się RTG i USG. Badania RTG obejmują nadgarstki, kolana, klatkę piersiową, stopy i inne części ciała, natomiast USG wykonywane jest na tkankach miękkich, jamie brzusznej, węzłach chłonnych i narządach wewnętrznych, w tym tarczycy. Ponadto w placówce wykonywane są badania histopatologiczne. Materiał do nich pobierany jest podczas drobnych zabiegów chirurgicznych. Realizowane są też w panelowe badania laboratoryjne krwi. Można podczas nich zbadać m.in.poziom cholesterolu, morfologię i glukozę.

Do oferty przygotowanej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie zalicza się również rehabilitacja. Fizjoterapeuci stosują terapię manualną, kinesiotaping i metodę McKenzie. Ponadto są specjalistami z zakresu światłolecznictwa, hydroterapii, elektroterapii oraz laseroterapii i krioterapii.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o Zespole Opieki Zdrowotnej ze Świętej Katarzyny. Więcej można przeczytać na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.Telefonicznie należy też rejestrować terminy wizyt.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
J
Jarek
Dzięki rehabilitacji w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie dochodzę do siebie po wypadku. Używają tu różnych technik, które są indywidualnie dobierane do pacjentów.
A
Andrzej
Nie trzeba długo czekać na wizyty, a to dla mnie ważne, bo dużo pracuję i nie mam czasu.
P
Paulina
Mają laboratorium, więc można u nich wykonać różne badania krwi i innych pobranych próbek. W trakcie ciąży badałam się właśnie tutaj.
M
Marcelina
Położna z tej przychodni bardzo mi pomogła. Dzięki niej moje dziecko i ja czujemy się dobrze.
A
Artur
Mają gabinet zabiegowy, więc można tu zrobić zastrzyk albo zmienić opatrunek. Nie ma z tym żadnego kłopotu.
A
Aleksander
Badania medycyny pracy wykonuję zawsze w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie. Przychodnia ma też inne poradnie specjalistyczne.
M
Mariusz
Z bólem zęba poszedłem do stomatologa i błyskawicznie mi pomógł. Polecam Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie.
B
Brzoza844
Najlepsza przychodnia w okolicy. Przyjmują u nich pediatrzy, lekarze rodzinni i specjaliści. Można nawet wyleczyć tu zęby!
B
Bogusss
Chirurg sprawnie usunął brodawki, a podczas zabiegu nic nie bolało. Polecam odwiedziny w tej przychodni.
K
kris1967
Po operacji zajmowała się mną pielęgniarska z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie. Dziękuję tej Pani bardzo za pomoc, bo sam bym sobie nie dał razy.
J
Jolanta
Cieszę się, w Świętej Katarzynie działa ta przychodnia. Dzięki niej nie muszę jeździć do większego ośrodka, tylko na miejscu chodzę do lekarza rodzinnego lub specjalisty. Przyjmuje tu wielu świetnych lekarzy.
U
Uleczka21
Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie to moja przychodnia jeśli chodzi o podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną. Jestem zadowolona zarówno z diagnostyki, jak i prowadzonych terapii. Wiele razy byłam na wizytach u lekarza rodzinnego oraz z dziećmi u pediatry. Ponadto chodzę do ginekologa i regularnie się badam poprzez badania laboratoryjne. Mam dzięki temu pewność, że jestem zdrowa.

Słowa kluczowe

ekg,