Techno P.P.H.U. Sp.j.

Folie, Opakowania, Urządzenia, Maszyny

ul. Główna 6, 55-010 Święta Katarzyna Krzyki, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 311 61 61
Zakład Produkcyjny Święta Katarzyna Główna 6
713116155
sekretariat@techno.com.pl
http://www.techno.com.pl
Wrocław, ul. Kościuszki 150
713422645
wroclaw@techno.com.pl
Warszawa, ul. Trakt Lubelski 195
226156899
warszawa@techno.com.pl
Gliwice, ul. Sowińskiego 5
322380374
gliwice@techno.com.pl
Adres korespondencyjny
ul. Główna 6, 55-010 Święta Katarzyna Krzyki, dolnośląskie

Informacje

O nas
Od 1989 roku oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty, które można nabyć w siedzibie naszej firmy oraz w oddziałach w Polsce. Zajmujemy się foliami miękkimi z tworzyw sztucznych, opakowaniami foliowymi i urządzeniami pakującymi zarówno w zakresie produkcji, jak i dystrybucji.

Jesteśmy producentem woreczków do pakowania próżniowego z folii barierowych PA/PE,woreczków do pakowania artykułów spożywczych i przemysłowych z folii LDPE, HDPE, PP i poliolefinowych z nadrukiem indywidualnym lub standardowym

TECHNO Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe założone zostało jako rodzinna spółka cywilna w grudniu 1989 roku. Stało się pierwszą firmą we Wrocławiu dostarczającą urządzenia do pakowania i opakowania foliowe. Sprzedawane produkty pochodziływówczas w przeważającej części z importu. Głównymi urządzeniami sprzedawanymi w tamtym okresie były pakowaczki próżniowe komorowe orazworeczki do pakowania próżniowego. Stopniowo oferta handlowa była poszerzana o inne rodzaje maszyn i opakowań, takich jak owijarki, zgrzewarki, zaklejarki, folie spożywcze i techniczne, taśmy klejące i spinające itp.

Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do zmiany charakteru handlowego na produkcyjno handlowy. Możliwości takie pojawiły się po zakupie terenu i obiektów w Św. Katarzynie koło Wrocławia w 1995 roku. Odtąd udział produkcji w sprzedaży całkowitej systematycznie wzrastał aby osiągnąć 50% obrotu w 2001 roku. Nasze wyroby takie jak folie i worki foliowe różnego przeznaczenia, taśmy klejące z nadrukiem, zgrzewarki i tunele uzupełniały bogatą ofertą handlową z kraju i zagranicy.

Zgodnie z ustawą o spółkach prawa handlowego i Kodeksem Spółek Handlowych firma została przekształcona w spółkę jawną a jej nazwa od 2001 roku brzmi TECHNO P.P.H.U. Sp. j.

Wszystkie produkty sprzedawane przez TECHNO prezentują najwyższą jakość, która pozostaje naszą dewizą przy zaopatrzeniu w surowce, w procesie wytwórczym i w handlu.
Opis działalności
Oferujemy najwyższej jakości folie do automatów pakujących o różnych grubościach, szerokościach i własnościach. Wykonujemy nadruki wg projektu klienta na polipropylenowych taśmach klejących. Produkujemy tunele i zgrzewarki do termoobkurczania folii, oferujemy cały typoszereg urządzeń pakujących i zgrzewarek oraz urządzeń wspomagających, jak dispensery, zaklejarki, owijarki do palet, paletyzery, zaklejarki i wiązarki do kartonów i pakietów, pakowacze, wagi elektroniczne i krajalnice.
Produkty i usługi
Techno P.P.H.U. to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i produkcji opakowań foliowych oraz urządzeń pakujących. Zaczynaliśmy jako niewielka rodzinna spółka, ale szybko przenieśliśmy naszą działalność na wyższy poziom, otwierając własną linię produkcyjną. Oferujemy zarówno autorskie produkty o sprawdzonej jakości, jak i wyroby od renomowanych producentów polskich oraz zagranicznych. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa z różnorodnych branż w tym magazyny, sklepy, archiwa, piekarnie oraz zakłady przemysłowe.

Klientom zapewniamy dostęp do szerokiej gamy artykułów z branży opakowaniowej. Posiadamy szereg różnego rodzaju folii, które są doceniane przez klientów ze względu na ich użyteczność i możliwość różnorodnego zastosowania. W naszym asortymencie znajdziesz folie rozciągliwe, termokurczliwe, barierowe, automatowe, pęcherzykowe oraz piankowe. Polecamy najwyższej jakości worki, wypełniacze, a także taśmy klejące, które są wygodne w użyciu i skutecznie zabezpieczają nawet najdelikatniejszewyroby podczas transportu.

Ofertę uzupełniają wysokiej klasy maszyny, w tym automaty i linie pakujące, a także zawijarki. Zapewniają one szybkie i efektywne pakowanie, a ich obsługa jest bardzo prosta i co najważniejsze - wygodna dla pracowników. Na wszystkie urządzenia otrzymujesz odpowiednią gwarancję, dzięki czemu zyskujesz pewność co do inwestycji, która na długo usprawni proces produkcji w Twojej firmie.

Od kilku dekad dostarczamy sprawdzone rozwiązania w zakresie opakowań. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu możemy zapewnić profesjonalne doradztwo. Stale podwyższamy standardy, czego dowodem są zdobywane wyróżnienia biznesowe oraz certyfikaty jakości.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz pomożemy wybrać optymalne rozwiązania.
Marki i specjalizacje
Folie, opakowania, urządzenia, folie rozciągliwe, folie termokurczliwe ,folie HDPE, folie PE, folie PP. folie PCV, folie LDPE, woreczki, worki, worki foliowe woreczki PA/PE, woreczki PE, woreczki PP, taśmy klejące, folie do paletowania, taśmy spinające, taśmy PP, taśmy PET, taśmy stalowe, zgrzewarki, zgrzewarki do foli, pakowarki, owijarki, dispesery, zaklejarki, pakowacze, paletyzery, zgrzewarki.
Certyfikaty
W 2002 roku certyfikowaliśmy nasz system za pośrednictwem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w Warszawie. Od tego czasu każdego roku jesteśmy poddawani audytom nadzoru, a co trzy lata audytowi na utrzymanie certyfikatu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń